
Вениамин е големият победител в 13-ия сезон на "Като две капки вода". С имитацията си на Майкъл Дженсън с песента “They Don’t Care About Us” той спечели вота на публиката.
На второ място остана Михаела Филева коята се превъплъти в Бионсе. На трето място бе класиран телевизионерът Иван Христов. На финала той бе в образа за краля на рокендрола Елвис.
Вениамин не успя да сдържи сълзите си, след като бе обявен за победител пред 40 000 на националния стадион.
Финалът на 13-ия сезон на "Капките" разби всички рекорди на предаването по две причини - за първи път в историята финалът се проведе пред 40 хиляди на стадион "Васил Левски". Зрителите на най-голямото съоръжение, а тези пред телевизора, видяха и две предложения за брак. Първи ръката на приятелка си поиска Димитър Атанасов. Няколко изпълнения по-късно, участичката Александра Лашкова пък получи пръстен от любимия си - Даниел Върбанов, син на бившия министър Венцислав Върбанов.
"Финал на стадиона е безпрецедентно в историята на шоуто в целия свят", каза от сцената продуцентът на "Капките" Магърдич Халваджиян, и добави, че е спрял и цигарите преди месец.
Специално за грандиозния финал в България се завърна Васил Василев-Зуека. Така той застана рамо до рамо с бившите си колеги Димитър Рачков и Герасим Георгиев - Геро.
Шоуто на Националния стадион пък започна, като на сцената се качиха всички 12 предходни победители в шоуто.