Светът наистина не е в ред. И Европа не е в ред. И имаме американски президент, който доста вулгарно ни продава оръжията, с които да водим войната. Трудните времена раждат силни лидери. Трудните времена в България раждат политически невестулки. Това каза политическият пиар Диана Дамянова по БНТ.
Според него президентът Румен Радев досега е стоял стабилно като институция, а сега е влязъл в хамалски спорове. Или трябва да се роди истински лидер или България ще бъде пометена, каза още тя.
Според нея властта е изключително стабилна.
Пеевски и Борисов са подложени на пуч в обществения смисъл на думата.
Това ги прави стабилни - в тази обща атака са подложени БСП и ИТН, които стават стабилни в това правителство. То ще избухне, ако се допусне социален взрив - с водата, със заплатите, предупреди тя.
Дамянова заяви, че съдебната реформа е драма на България. Но не може да продадеш революция на българите през съдебна реформа, каза още тя. Според нея в България няма политически, а селски диалог, българският народ не го слуша и така политическата лексика не достига до гражданите, защото тя е ежедневие.