Четирима мъже, обвинени в Плевен за трафик на 13 мигранти от Афганистан

https://www.24plovdiv.bg/novini/article/13697924 www.24chasa.bg
Арест СНИМКА: Pixabay

Районната прокуратура в Плевен е привлякла към наказателна отговорност четирима мъже за трафик на мигранти. Четиримата, незаконно превозващи мигранти, са заловени в Плевен при полицейска операция на 3 февруари.

В хода на разследването са събрани доказателства, че мъжете на възраст 21, 27, 29 и 30 г. са помагали на 13 граждани на Афганистан са преминат незаконно през територията на България като са използвали 3 леки коли с българска регистрация.

Целта на 4-мата е била са получат имотна облага. Те са обвинени и с прокурорско постановление са задържани за 72 часа. Внесено е искане до Плевенския районен съд да им бъде наложен постоянен арест, съобщи днес прокуратурата.

Абонамент за печатен или електронен "24 часа", както и за другите издания на Медийна група България.

ПОСЛЕДНО ОТ последно от 24 Часа

Евгени не беше за мен! Това заключи най-обсъжданата участничка в "Ергенът" 2 Габи след отпадането си от шоуто. В предаването "Тази събота" по БиТиВи 21-годишната силиконка разкри, че не се сърди, че е останала без роза. "Нямам проблем с това, че съм си тръгнала. Аз го приемам Евгени като гаджето на Валето

Твърде грозни неща се изказаха! Така фолкпевицата Мария коментира в предаването "Събуди се" по Нова тв за първи път скандала със съпруга си Мирослав Соколов. Миро е под домашен арест след обвинения за упражнено насилие спрямо изпълнителката. Миньончето даде да се разбере, че темата не й е приятна и предпочита личният й живот да бъде личен

Иван от телевизионната двойка Иван и Андрей се измъкна с усмивка от пътни полицаи. В такава ситуация го щракат папараците на "България Днес". Продуцентът май направи маневра извън закона с колата си и привлече вниманието на катаджиите на столичния бул. "Мария Луиза". След кратък разговор и разменени любезности с лек смях Иван се спаси без