Кметът на Перник: Спирам парите на хулиганското формирование "Миньор"
26.11.2022 20:37; 24 часаКметът на Перник - Станислав Владимиров спира парите на "Миньор". Той избухна във фейсбук след мелето на мача с "Берое" за купата.
В средата на второто полувреме привърженици на домакините нахлуха до сектора за гости, след като те пратиха четири ракети към тях. Стигна се до сбиване между привържениците на перничани и заралии, като вследствие на тях двама запалянковци на гостите от Стара Загора бяха ранени, заради което бяха повикани две линейки. Вследствие явно е имало и ранен фен на "Миньор", тъй като още една линейка тръгна от стадиона.
Между двете агитки прелитаха различни предмети, сред които камъни, бутилки, факли и др. Органите на реда в Перник влязоха на трибуните, за да опитат да спрат продължаващото сбиване и да уталожат напрежението в тази среща. След мача всички коли със старозаторска регистрация бяха потрошени.
"Догодина НЯМА ДА ПРЕВЕДА нито един лев на хулиганското формирование , прикриващо се като футболен клуб "Миньор" (с агитка).
Хората не плащат данъци , за да издържат простотията, агресията и комплексите ви!
Със спестените пари за изпотрошеното от Вас , ще създам и оборудвам доброволно звено в услуга на перничани , което да е в полза на хората, в случаи като този със Сашко.
От едната страна имаме ГЕРОИ, като безстрашните ДОБРОВОЛЦИ на Перник , с които се гордеем....от другата страна имаме ДЕГРАДИРАЛИ ХУЛИГАНИ от които ни е срам. Контрастът е огромен. Първите са бъдещето. Вторите остават в миналото.
Това е не само административен избор. А цивилизационен. Точка", написа Владимиров.
Абонамент за печатен или електронен "24 часа", както и за другите издания на Медийна група България.
-
Прокуратурата: Няма преки очевидци на убийството на психолога
-
Хартиените билети за градски транспорт в София могат да се ползват до 1 март
-
Новите сгради в ЕС да бъдат с нулеви емисии от 2028 г., предвиждат евродепутатите
-
Съветниците от БСП призоваха всички политически групи в СОС да заявят категорична позиция срещу Луковмарш
-
Иван Демерджиев ще се срещне с родителите на изчезналия Емил Боев
-
Палатки, спални чували, одеяла праща Добрич на пострадалите при земетресенията в Турция и Сирия
-
Засушаването иска чистене на канали и водоизточници
-
Пчеларството ще бъде подкрепено по извънредната помощ за Украйна през 2023 г.
-
Повече ползи за клиентите на Интерагри с БОНУС 10
-
Ябълката - задължителна за всяка градина
-
Опасно ниски температури в 16 области в страната
-
Нови прически в цветната градина
-
Социалното поведение в градината предсказва бъдещия успех на детето
-
Как се социализират бебетата?
-
Как да възпитам толерантно дете?
-
Родилката, спасена със "Спартан": Все още не съм прегърнала децата си
-
Подозират химикали във влагалището за връзка с преждевременното раждане
-
40 поверия за бременността и раждането