Даниел Митов: Хартиената бюлетина няма общо с блокирането ни за Шенген

https://www.24plovdiv.bg/novini/article/13223190 www.24chasa.bg
Даниел Митов

"Идеята да свържеш хартиената бюлетина и смесеното гласуване с неприемането ни в Шенген, може да хрумне само на хора със синдром на деперсонализация-дереализация. Бива демагогия и глупости, но това вече трябва да бъде категоризирано като медицински случай и активно лекувано", това заяви депутатът от ГЕРБ Даниел Митов. 

По-рано днес депутатът от "Продължаваме промяната" Даниел Лорер заяви, че хартиената бюлетина е коствала Шенген на България. 

"Това е като някой да заяви, че не са ни приели в Шенген заради онова видео, в което липсваше парапетът. Между другото, подобни проявления на откровена пропагандна шизофрения могат да бъдат наблюдавани ежедневно от рупорите на кремълската пропаганда, като Олга Скабеева и Владимир Соловьов. Тъпо облъчване с отдавна омръзнали на всички клишета. Като логиката е - колкото и безпринципно да постъпваме, колкото и да лъжем, "наше дело правое" и всичко е позволено в името на революционните идеали. Защото всичко, което не сме ние е "статукво", "мафия", "рептили", "илюминати" и т.н.", написа още Митов във Фейсбук профила си. 

Абонамент за печатен или електронен "24 часа", както и за другите издания на Медийна група България.

ПОСЛЕДНО ОТ последно от 24 Часа

Тодор Неделев има бъдеще в националния отбор, категоричен е Зума "България има сили за две победи в първите си стъпки по път към Евро 2024!" Това заяви легендарният ни национален селекционер Христо Бонев, последният треньор, който успява да класира "лъвовете" на световно първенство във Франция през 1998 г

Мачът ще е на 13 април, българинът тръгва след дни Бронзовият ни медалист от олимпиадата в Лондон през 2012 г. Тервел Пулев ще се завърне на професионалния ринг срещу коравия нюйоркчанин Джоел Шоджгрийн. Предвидено е двамата да се бият на 13 април в Коста Меса, Калифорния, съобщава "Спортната джунгла"

Сръбското светило в областта на спортната наука Марко Стоянович се присъединява към щаба на България. 46-годишният професор има репутация на най-добрия експерт в родината си. Във визитката на Стоянович личат успешни престои в "Партизан" (Белград), "Макаби" (Тел Авив), "Олимпия" (Любляна), "Войводина", националния отбор на Сърбия по футбол