Кейт Мидълтън показа новата си руса визия на Световното първенство по ръгби за жени (Снимки)

06.09.2025 19:42
Кейт Мидълтън КАДЪР: Ютуб/Sky News

Принцесата на Уелс бе забелязана в отлично настроение на стадиона „Брайтън & Хоув Албиън", където подкрепи женския национален отбор на Англия – „Червените рози".

43-годишната Кейт присъства на двубоя срещу Австралия в ролята си на патрон на Ръгби футболната асоциация, докато съпругът ѝ принц Уилям наблюдаваше мача на Уелс срещу Фиджи в Ексетър, предаде "Дейли мейл".

Кейт изглеждаше елегантно небрежна в ежедневна визия и отново привлече вниманието с по-светлата си коса, която блестеше на слънцето. Промяната във външния ѝ вид предизвика интерес през последните седмици, като според коментатори е резултат и от прекараното време на море това лято.

Принцесата се завърна към официалните си ангажименти след почивката, а преди дни заедно с Уилям посети Природонаучния музей в Лондон, където също демонстрира новия си „бронд" стил.

Днешният мач бе решаващ в груповата фаза на Световното първенство, като Англия е фаворит за титлата редом с Нова Зеландия и Канада. В предишните си срещи отборът постигна впечатляващи победи – 69:7 срещу САЩ и 92:3 срещу Самоа.

През последните седмици и Кейт, и Уилям споделиха окуражителни послания към любимите си отбори в социалните мрежи. Кейт пое патронажа на Ръгби футболната асоциация през 2022 г., след като принц Хари бе принуден да се оттегли от тази роля.

Принцесата на Уелс е сред най-спортните членове на кралското семейство. Тя играе тенис и хокей от ранна възраст, често участва в спортни събития и е патрон и на престижния клуб „Уимбълдън". Семейството ѝ традиционно обича ръгбито – сестра ѝ Пипа дори разкри в статия, че уикендите им са били организирани около големите мачове.

Докато Кейт аплодираше Англия, Уилям подкрепяше Уелс в мача срещу Фиджи, но тимът му загуби драматично с 25:28 и отпадна от турнира. Въпреки резултата, принцът бе в добро настроение, разговаряйки с ръководители на Световната ръгби федерация.

В началото на седмицата двамата се върнаха към официалните си задължения с посещение на обновените градини на Природонаучния музей. 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Други от Възход и падение

Принтът с точки в черно и бяло тръгна от подиумите, превзе офиса и улиците

Представете си, че се събуждате една сутрин, отваряте гардероба и за миг усещате, че сте попаднали в черно-бялото кино с Одри Хепбърн. Не, не мечтаете. Просто точките са отново на мода

Как сдобрих Татяна Лолова с режисьора Рангел Вълчанов

Татяна Лолова си отиде от нас в първия пролетен ден на 2021 г. Успя да победи коронавируса в “Пирогов”, но тялото ѝ не можа да надвие рецидивите на стари болежки. Родена е в София

Ева Лонгория: Винаги съм знаела, че ще успея

Ева Лонгория винаги е била убедена, че ще постигне успех. 51-годишната актриса се радва на изключително успешна кариера в Холивуд и признава, че жените в живота ѝ са изиграли огромна роля за

Бащата на Одри Хепбърн я изоставя, когато е на 6 години

Жената, превърнала се в символ на елегантност и неподражаем стил, дълги години е живяла с дълбока несигурност и страх от изоставяне - белязана от травми още в ранното си детство. Родена през 1929 г

Красимира Хаджийска със силна година в “Нова”, пожелава си увереност

Успешен тв сезон с рекордна гледаемост, най-високите рейтинги в историята на “Като две капки вода”, нови предавания и качествен журналистически екип - ето такава силна година изпраща Красимира

>