Екшън в "Под прикритие" - изстреляха над 5000 патрона само за два дни

08.10.2025 01:00
Захари Бахаров като знаковия герой Иво Андонов се завръща в сериала. Тук е в кадър с актьора Павел Иванов. СНИМКИ: ЕЛЕНА НЕНКОВА
Мариан Вълев и Юлиан Вергов на снимачната площадка СНИМКИ: ЕЛЕНА НЕНКОВА
Радина Кърджилова снима сцена от новия сезон на “Под прикритие”. СНИМКИ: ЕЛЕНА НЕНКОВА

Красиви млади актриси в продължението на сериала - с Радина Кърджилова влизат още Климентина Фърцова и Велина Георгиева

Иво Андонов - знаковият герой на Захари Бахаров в “Под прикритие”, бе застрелян на финала след дълго преследване, но съвсем скоро пак ще се появи по телевизията.

Криминалето на БНТ се завръща с шести сезон. В него, разбира се, няма да оживеят убитите гангстери, а зрителите ще видят откъде започва всичко - каква е неразказаната история на бандата на Джаро (Михаил Билалов), от която бе част и Иво Андонов.

Именно в предисторията влиза и Павел Иванов, който проби първо с ролята си в сериала “Татковци”, а след това и като Гунди във филма за легендарния футболист. От продукцията показаха кадър, в който актьорът си партнира със Захари Бахаров на снимачната площадка. Там се завърна и Мариан Вълев, който пак е Росен Гацев-Куката, както и Йоанна Темелкова като дъщерята на Джаро - Ния.

Сред новите лица в продължението са и младите актриси Климентина Фърцова и Велина Георгиева. Още при старта на работата по “Под прикритие 6” беше обявено и името на звездата Юлиан Вергов. Сериалът ще покаже не само предисторията, но и продължението на сюжета днес.

Над 5000 изстреляни патрона само за два дни, десетки автомобили, използвани за каскади, сцени с 12 едновременно работещи на терен каскадьори са част от любопитните факти от снимките на новия сезон. Работата по него върви в София, Варна, Боровец, Св. Константин и Елена, като до края на годината ще се пренесе и на други места в страната.


Други от Възход и падение

Ицко Финци показа рисунка на 8-годишната си дъщеря

Актьорът Ицко Финци се похвали в социалните мрежи с рисунка на 8-годишната си дъщеря Матилда.  Миналата година дъщерята на Финци представи някои от рисунките си на изложба в столична галерия

Владо Карамазов пак водещ на "Трейтърс"

"Всичко започва отново! Наистина съм щастлив, че за втори път ще мога да наблюдавам тази страхотна игра от първият ред. Кои ли ще са новите предатели? Нямам търпение да разбера"

Netflix е все по-близо до прекратяване на сделката си с Принц Хари и Меган Маркъл

Стрийминг гигантът Netflix е все по-близо до това да прекрати партньорството си с Меган Маркъл и принц Хари, след години на колебливи резултати, напрежение зад кулисите и разминавания в очакванията

На 19 март рожден ден имат

Проф. Огнян Герджиков, юрист, служебен премиер на България (27.1.- 4.5.2017), председател на 39-ото НС Проф. д-р Иво Драганов, кинодраматург, медиен експерт Люба Кулезич

Зендая и Том Холанд (Томдая) - новите звезди, които няма да пуснат сватбата си на корица

Те са една от най-потайните за личния си живот двойки на Холивуд, така че феновете им повярваха и без потвърждение на новината, че може вече да са съпрузи “Сватбата вече се състоя. Пропуснахте я

>