Бритни Спиърс запали цигара по време на полет, ядоса се, че я докладвали на властите

28.05.2025 10:31
Бритни Спиърс КАДЪР: Инстаграм/britneyspears_._

Певицата Бритни Спиърс отново влезе в заглавията на американските таблоиди със скандал. Този път Спиърс беше хваната да пуши по време на полет, което е нарушение на закона в САЩ.

43-годишната звезда коментира скандала от 22 май в инстаграм профила си.

Спиърс запалила цигара като веднага била помолена от стюардесите на борда да я изгаси. Тя го направила веднага, а след като слязла от самолета била и официално предупредена от властите, пише сп. People.

От авиационния оператор JSX не са коментирали официално случката.

Ден след инцидента обаче изпълнителката на „Toxic" разказа своята гледна точка за събитията, споделяйки видеоклип от полета.

„Всъщност е невероятно смешно! В някои самолети, в които съм била, не можеш да пушиш, но този беше различен, защото поставките за чаши и напитки бяха от външната страна на седалката", пише тя.

Певицата сподели, че е пила водка на борда и споделила на приятелите си, че има нужда от цигара.

„Мой приятел сложи цигара в устата ми и я запали. Аз си казах: О, това явно е самолет, в който можеш да пушиш!", пише в обяснението си тя.

Спиърс все пак се извини за поведението си и написа, че според нея предупреждението от властите на летището е било "малко прекалено". Тя също така отправи няколко обвинения конкретно към една от стюардесите, като я описа като „странна" и заяви, че е „навлязла" в личното й пространство.

„Много се извинявам на всички, които съм обидила, но така или иначе стюардесите винаги ме слагат в задната част на самолета. Мислех, че служителите на летището ме чакат на излизане, за да ме поздравят", пише тя.

„Стюардесата извика длъжностни лица, защото съм пушила цигара. И ме злепостави, но тя не ме хареса в момента, в който се качих в самолета!", продължава певицата. „Първите 20 минути в самолета нямаше никой и тя не ми позволи да стана от мястото си, исках да се изправя! Тя се държеше толкова странно. Не ми харесваше как ми слагаше колана и навлизаше в пространството ми."

Спиърс е пътувала с охраната си от Кабо Сан Лукас, Мексико, до Лос Анджелис.

Според източници на списание People това не е първото предупреждение към певицата. "Тя често не спазва правилата по време на полети", казва източникът.

Други от Възход и падение

Накъде с децата през уикенда (20-21 декември)

Ето няколко предложения къде да заведете децата този уикенд. 20 декември, 11 ч, Младежки театър "Феята Ванилия" Ванилия е сладкарска фея, която може да прави всичко друго, но не и да готви

Брад Пит поведе в делото срещу Анджелина Джоли

Брад Пит постигна голяма победа в съдебна битка срещу бившата си съпруга Анджелина Джоли за собствеността над общата им френска винарна Château Miravel, съобщи PageSix

Актьорът Георги Мамалев има второ внуче

Актьорът Георги Мамалев се радва на второ внуче. То се е родило още през октомври, но едва сега Мамалев разкри за него при гостуването си на Тончо Токмакчиев в БНТ

Принц Хари и Меган искат 100 000 долара за вечеря

Искате ли вечеря с принц Хари и Меган? Ваша е за 100 000 долара, пише британският "Дейли мейл". Твърди се, че билетите за вечеря със семейството струват около 100 000 долара (75 000 британски лири)

Кристин Кабот, уволнена след афера на концерт на Coldplay: Превърнах се в меме

Шефката на отдел „Човешки ресурси" Кристин Кабот, която беше заснета на голям екран по време на концерт на Coldplay да прегръща шефа си, описа как „тормозът никога не е спирал" след този момент

>