Джейми Фокс: Преминах през ада, но се завръщам (Видео)

23.07.2023 14:12
Джейми Фокс КАДЪР: Инстаграм/iamjamiefoxx

Американският актьор Джейми Фокс обяви във видеоклип, качен в профила му в Инстаграм, че се възстановява от медицински проблем, но без да се уточнява какъв е той, предаде Асошиейтед прес.

"Преминах през ада..., пътят на възстановяването също има дупки, но се завръщам", каза носителят на награда "Оскар", който изглежда слаб в кадрите с продължителност от 3 минути и 15 секунди. "В състояние съм да работя".

55-годишният Фокс беше настанен в болница през април заради състояние, което дъщеря му Корин тогава описа като "медицинско усложнение". Самият актьор не разкри какво е наложило хоспитализация в първите си публични коментари, след като постъпи за лечение, предаде БТА. 

"Просто не исках да ме виждате в този вид ... Не исках да ме виждате с тръбички, които излизат от мен, и да се опитвам да разбера дали ще прескоча трапа", каза Джейми Фокс, като благодари на дъщеря си, сестра си, на Бог и медицинските специалисти, спасили живота му.

"Преминах през нещо, което си мислех, че никога няма да преживея", казва Фокс.

"От време на време просто се разплаквам ... защото беше трудно, бях болен ... ,но сега вече съм на крака, така че ще ме видите", допълни той.

Джейми Фокс е известен с ролите си във филми като "Рей", за който има награда “Оскар” през 2004 г., "Съучастникът" и "Джанго без окови". През 2010 г. е отличен с "Грами" за песента "Blame It".

Други от Възход и падение

Тайната на Маргарита Хранова за 50 г. брак с Кирил

Вричат се един на друг скришом само с още 4-ма души, вечерта нейните родители щели да припаднат от новината За музикален запис в Киноцентъра Кико я взема с олдсмобила на Емил Димитров

Шон Пен получи „железен Оскар“ в Украйна

Американският актьор Шон Пен получи метална статуетка в Украйна, след като не можа да приеме наградата си „Оскар" на церемонията в Холивуд в неделя вечерта, тъй като беше на посещение в страната

"Bangaranga" на Дара вече има и официален видеоклип

Българското предложение за Евровизия – „Bangaranga" на Дара – вече има официален видеоклип. Той беше публикуван в каналите на конкурса, като само за първите 20 часа в YouTube натрупа над 119 000

Итън Хоук: Младите гледат филми, докато се взират в телефоните си и скролват

Американският актьор Итън Хоук смята, че развлекателната индустрия е под силен натиск поради променящите се навици за гледане на кино, предава ДПА и БТА

Ханфу - една популярна ретро модна тенденция

В 6:30 сутринта, докато повечето селяни все още спят, двуетажна сграда оживява от ритмичния шум на шевни машини, който се носи през прозорците. Уей Пинан стои сред редиците от рокли

>