Ботев (Пловдив) спечели точка с гол в последната секунда

Футболистите на Ботев се добраха до точката в последната секунда на мача с Царско село

Ботев  (Пловдив) спечели точка срещу Царско село, завършвайки 2:2 като  гост в мач от 18-ия кръг на Първа лига. "Канарчетата"  губиха 0:2 от съперника си, но изравниха с гол в последната секунда на двубоя.

За "жълто-черните"  това е първа точка при новото ръководството на клуба. Отборът обаче е без  победа от 26 октомври миналата година и е в серия от осем поредни мача без успех.  В днешния двубой домакините поведоха с попадение на Димитър Костадинов в 19-ата минута. Втората част започна добре за възпитаниците на старши треньора Любослав Пенев, след като в 58-ата минута Андерсoн покачи на 2:0. Футболистите на Ботев не се отчаяха е върнаха един гол в 74-ата минута, като точен беше Атанас Илиев. Голямата драма настъпи в последната четвърта минута на даденото от съдията продължение на редовното време.  Филип Филипов центрира, а Мишел Еспиноса спря топката с гърди и шут с десния крак изравни за 2:2.

Абонамент за печатен или електронен "24 часа", както и за другите издания на Медийна група България.

ПОСЛЕДНО ОТ последно от 24 Часа

С широки усмивки под февруарското слънце се появиха в спецсъда Маринела Арабаджиева и децата й Вълчо и Александра, видя "България Днес". Преди да влязат в залата за гледане на делото срещу Маринела, Вълчо и още шестима души за образуване и ръководене на организирана престъпна група, фамилията пи кафе и поговори на припек

Горчиво ще скандират съвсем скоро кака Лара и Владо Береану. Дъщеря им Бернарда се сгоди за приятеля си Сотир Мелев. По случай третата година от старта на тяхната връзка Сотир коленичи пред Бенджи и иска ръката й. За щастливото събитие се похвалиха и двамата актьори, като публикуваха снимка на пръстена в социалните мрежи. "3 години. Обичам

С пълна упойка вадят зъбите на Вили Кожухарова, добре е На поредната тежка операция се подложи уникалната Жена каучук - Вили Кожухарова, разказа тя пред "България Днес". 72-годишната вариететна актриса, която дълги години бе номер едно у нас и по света, претърпя сложна операция на зъбите. Сериозни проблеми налагат изваждането им и замяната им с