"Марица" (Пловдив) загуби първата си контрола в Словения

Маричани (със сини екипи) отстъпиха пред "Войводина".

"Марица" загуби първата си контрола на лагера си в Словения. "Жълто-сините" отстъпиха с 0:3 на  от седмия в сръбския елит "Войводина" (Нови Сад).  Бастаич откри резултата  в 13-та минута. Милошевич  отбеляза второто попадение за сърбите 29-та минута  от дузпа , а  Нешкович заби третия гол в 71-та минута.
Участтие в мача не взеха футболистите от пловдивския тим  Мартин Лазов и Айкут Янъков, които не са напълно възстановени, както и вратарят Виктор Петков.
В следващата си контрола "Марица" среща румънския УТА (Арад).

Абонамент за печатен или електронен "24 часа", както и за другите издания на Медийна група България.

ПОСЛЕДНО ОТ последно от 24 Часа

Финансови зависимости са основната причина това ръководство на БФС начело с Борислав Михайлов да са се вкопчили така яростно във властта и да търсят всякакви юридически трикове да протакат делата в съда. Това твърди пред "България Днес" специалистът по спортно право Георги Градев. Михайлов призна в интервю за "Гонг"

В страхотна форма и на точки видяха Весела Бабинова радостните папараци на "България Днес". Актрисата смело крачи из София и може да се похвали с фигура, по-добра от тази, преди да забременее. Бабинова роди в един и същи ден с приятелката си Луиза Григовора през 2020 г. Дъщеря й се казва Йоана, а Луиза има момче - Бран. Да са живи и здрави

Атанас Фурнаджиев е близък до спорта ни, вярвам, че нещата ще потръгнат "Изгониха ме от биатлона", призна олимпийската ни шампионка в този спорт Екатерина Дафовска. На Общо събрание преди два дни тя бе сменена като президент на федерацията от Атанас Фурнаджиев, който бе и вице в БФС. "Доста усилия положиха и настоящият министър в оставка Радостин