С цирк "Царско село" изпадна от Първа лига

В тотален цирк се превърна мача "Царско село" - "Локо" (Сф), който завърши 1:1 и така "Царско село" изпадна директно, а "Ботев" (Враца) "надви" с 5:3 "Пирин" и ще играе бараж с "Етър".

Фран Чиряк откри за "Локо" (Сф) от пряк свободен удар, който вратарят на "Царско село" Ндиайе проспа. В края на полувремето Дамян Дамянов хвана дузпа на Венци Христов, а друга бе отменена от ВАР.

Играчите на "Локо" се сдърпаха на почивката, като поискали Рапосо, който направи дузпата да бъде сменен.

В 73-ата минута Андрей Йорданов изравни за "Царско село". В добавеното време бе дадена още една дузпа за "царете". Юсуфа Яфа тръгна да я бие, но собственикът на тима Стойне Манолов нахлу и му взе топката, след като преди това Кавдански се опита да му е отнеме. В крайна сметка Кавдански я изпълни, но Дамянов отново спаси.

Поредният високорезултатет мач за радост на букмейкърите бе изигран в Благоевград, а мачът трябваше да е празник заради отказването на Станислав Манолев и Съни Дяков. Вкарани бяха 8 гола, нещо нормално за последните кръгове на първенството ни, когато изведнъж тимове, които цял сезон не бяха вкарвали, започнаха да нижат попадение след попадение.

Абонамент за печатен или електронен "24 часа", както и за другите издания на Медийна група България.

ПОСЛЕДНО ОТ последно от 24 Часа

Финансови зависимости са основната причина това ръководство на БФС начело с Борислав Михайлов да са се вкопчили така яростно във властта и да търсят всякакви юридически трикове да протакат делата в съда. Това твърди пред "България Днес" специалистът по спортно право Георги Градев. Михайлов призна в интервю за "Гонг"

В страхотна форма и на точки видяха Весела Бабинова радостните папараци на "България Днес". Актрисата смело крачи из София и може да се похвали с фигура, по-добра от тази, преди да забременее. Бабинова роди в един и същи ден с приятелката си Луиза Григовора през 2020 г. Дъщеря й се казва Йоана, а Луиза има момче - Бран. Да са живи и здрави

Атанас Фурнаджиев е близък до спорта ни, вярвам, че нещата ще потръгнат "Изгониха ме от биатлона", призна олимпийската ни шампионка в този спорт Екатерина Дафовска. На Общо събрание преди два дни тя бе сменена като президент на федерацията от Атанас Фурнаджиев, който бе и вице в БФС. "Доста усилия положиха и настоящият министър в оставка Радостин