Днес, сряда, са получени злоумишлени съобщения за поставени взривни устройства в три учебни заведения на територията на ОДМВР - Стара Загора - училища в Казанлък и селата Братя Кунчеви и Загоре, съобщават от пресцентъра на областната дирекция. Както и вчера, действано е по процедура. Полицейски служители са извършили проверки навсякъде, съмнителни предмети не са намерени. Учебният процес е продължил.
Работата по изясняване на всички факти и обстоятелства продължава.