54-годишен мъж е заплашвал с пушка 70-годишна жена в дома й в село в Кюстендилско

04.05.2020 13:59
Снимка: Архив

54-годишен мъж от с. Трекляно в събота вечерта е заплашвал с ловна пушка 70-годишна жена в дома й в с. Жабокрът. Това съобщиха от пресцентъра на МВР.

След подаването на сигнала в РУ- Кюстендил били предприети незабавни действия, в хода на които е установен автомобилът, с който се е придвижвал извършителят.

На задната седалка е открита ловната пушка с патрон в цевта. Минути по-късно е установен и извършителят. По случая е започнато досъдебно производство.

Други от От страната и света

Радев издига Михаела Доцова за шеф на парламента (Обзор)

Докато депутатите му се събраха в столичен хотел, отвън имаше модно ревю Петър Витанов застава начело на групата Юристката Михаела Доцова е предложението на Румен Радев за председател на 52-ото НС

Захарова атакува: България подкрепя терористите в Черно море

Държавите от НАТО, разположени по бреговете на Черно море, трябва колективно да споделят отговорността за решенията на алианса да снабдява Украйна с оръжие

"Магазин за хората" затвори със 110 обекта, екипът даде оставка и оспори министъра: цените в тях са с 20-30% по-ниски (Обзор)

Дружеството беше учредено с 10 млн. лв. 2 млн. отишли за заплати. Останалите 8 млн. се връщат в бюджета Разпореждам закриването на дружеството “Магазин за хората”

Чарлз III очарова Тръмп с хумор и дипломация (Обзор)

Монархът подари на президента камбана от подводница “Ако не бяхме ние, сега щяхте да говорите на френски”, пошегува се крал Чарлз III на тържествената държавна вечеря в Белия дом във вторник

Путин готов да спре огъня с Украйна за Деня на победата

Руският президент Владимир Путин е готов да спре огъня срещу Украйна за Деня на победата, 9 май. Това е датата, на която Русия отбелязва края на Великата отечествена война и капитулациията над

>