Уж актьори, но Дарин Ангелов пропя за Деня на любовта, а Димитър Маринов ще дирижира

13.02.2026 01:00
Дарин Ангелов сам написа текста на “Утре без теб”.
Димитър Маринов ще дирижира на 14 февруари. СНИМКА: СТОПКАДЪР/ ФЕЙСБУК

Единият сам написа текста на песента, а другият излиза с квартет

Не в театъра или на големия екран, а на музикалната сцена излизат Дарин Ангелов и холивудският актьор Димитър Маринов. Точно в навечерието на Свети Валентин двамата поотделно създават музика, посветена на любовта.

“Това беше една моя дивотия”, казва актьорът Дарин Ангелов за първата си авторска песен. Парчето се казва “Утре без теб” и в него се пее за любовта. “Срам, не срам - изцяло мой”, признава актьорът за текста, който е написал.

Първоначалната идея е песента да е част от моноспектакъла му “Аз, която те обича”. В него Ангелов излиза сам на сцената, а във видеа участват Цветана Манева, Явор Милушев, Юлиан Вергов, Ана Пападопулу и Даниел Кукушев. Премиерата на спектакъла беше в края на миналата година и авторската песен не участва в него.

Зрителите вече са чували, че Дарин Ангелов има и певчески талант. Преди три години той участва в проекта на Игор Марковски “Пеещи артисти” и изпълни “Песен за Мими” - посветена на Мими Николова, и “Един без друг”.

Актьорът Димитър Маринов ще излезе на сцената точно на 14 февруари заедно с Destiny Quartet. Концертът, който ще бъде в “Театро Отсам канала”, съчетава музика, движение и класически сценични форми в разнообразни комбинации – от камерни концерти и вокални изпълнения до фолклорни и джаз интерпретации. Една от ролите на Маринов е да дирижира.

След месец актьорът ще изнесе още един концерт на същата сцена, но този път с трио “Тенорите”.

Други от Възход и падение

Визионерът Александър Димитров не следва, а създава тенденциите

Тези, които познават Александър Димитров, са наясно, че това е визионер, който не следва тенденциите, а ги създава. С аналитичен ум и способност да вдъхновява екипи успя да позиционира “А1 България”

На 20 април рожден ден имат

Александър Димитров, председател на УС и главен изпълнителен директор на А1, член на УС на КРИБ Проф. д-р Петко Чобанов, президент на Бургаския свободен университет Донка Михайлова

"24 часа" превзе и телевизиите (Обзор)

В БНТ Георги Любенов с хартиена шапка, сгъната от юбилейния колекционерски брой В Нова тв Марина Цекова с бяла тениска с хитово заглавие Митьо Маринов коментира кампанията с намигване

Мария Бакалова и Юлиан Вергов пак заедно, водят юбилейния концерт на БГ Радио

Мария Бакалова и Юлиан Вергов, който изиграха дъщеря и баща в игралния филм "Триумф", се събират пак заедно. Те ще бъдат водещи на концерта за 25-годишнината на БГ Радио на 12 юни

Каскадьорът Тодор Лазаров с награда от Индийската национална киноакадемия

Каскадьорът Тодор Лазаров, който през 2018 г. "24 часа" отличи в кампанията си "Достойните българи" заради иновативното му приложение за благотворителност

>