Деси Стоянова се завръща в bTV

16.09.2025 23:28 Лили Първанова
Участниците в играта Снимка: Пламен Кодров
Анна-Мария и Мартин Николов Снимка: Пламен Кодров
Деси Стоянова е отново в играта
Владо Карамазов е водещ на играта Снимка: Пламен Кодров

Папи Ханс, Криско и Графа пяха за 25 г. ЧРД на телевизията

Една от най-любимите водещи  на зрителите Десислава Стоянова се завръща в bTV, стана ясно по време на първата прожекция на риалито "Traitors: Игра на предатели". В него Деси ще е водеща на допълнителната част на шоуто - "Traitors: Маските падат" и ще разговаря с отпадналите участници. Основният водещ е актьорът Владо Карамазов.

В него 22 популярни личности ще трябва да се изправят пред изпитания на доверието, каквито не са очаквали.

"Нямам търпение да видя какво ще предложи това предаване. Сигурна съм че зрителите и дори самите участници има много да се изненадват. Въпросите за доверието и предателството са много същности въпроси за всеки един човек. Дори когато всичко е игра, решенията, които взимаш, оставят следа в теб", каза Деси Стоянова и допълни, че се радва, че ще може да говори с участниците.
Иначе да видят първата част от шоуто в популярен мол заедно с журналистите, дойдаха вип ергенът Мартин Николов със своята свита от ергенки и всички участници в играта.


Веднага след това започна голямото парти за рождения ден на bTV.
"За нас телевизията никога не е била просто медия. Тя винаги е била отговорност към нашата аудитория, към истината и към страната. Когато bTV стартира преди 25 години, България беше различно място. Пазарът беше млад, динамичен, понякога хаотичен, но пълен с надежда. През всичките тези години обаче едно убеждение остана непроменено - че качеството, актуалността и честността ще ни помогнат да успеем. За мен е чест да съм част от това пътуване от почти 3 години. И ние спазихме обещанието си за иновации и преоткриване през тези 25 години", каза в началото главният изпълнителен директор на телевизията Ралф Бартолайт.


Изключително забавното парти, което започна след думите му бе водено от Деси Стоянова и Сашо Кадиев. Изпълнения с най-големите си хитове направиха Папи Ханс, Криско и Графа, а купонът продължи до сутринта.

Други от Възход и падение

Наградена от Обама пиеса за смъртта шокира в Театър 199

"Годината на магическото мислене" е поставяна на Бродуей, у нас в главната роля влиза Анастасия Лютова “Годината на магическото мислене” e най-новата премиера на Театър 199

Коя ще изиграе Лили Иванова? Търси се актриса, която да прилича на нея, но може и да не пее (Обзор)

Боряна Братоева до 20 януари избира най-подходящата Търси се: визуална прилика, певческият талант е плюс, но не е задължителен. Това са двете условия за главната женска роля в игралния филм

След 2-годишна пауза Поли Генова се върна с ново парче

След 2-годишна пауза Поли Генова се върна на музикалната сцена. След като роди двете си деца - Даниел и Леа, които вече са на 6 и на 4 години, тя продължи да работи активно

Тодор Чапкънов режисира коледен филм с Ненчо Балабанов

Когато празникът е в опасност, а плановете на Дядо Коледа са на косъм да бъдат провалени, само петима коледни агенти могат да спасят положението. Това накратко е сюжетът на новия филм на БНТ “Коледни

Ивайло Христов: Никога не бих станал министър

Най-хубавият подарък е, че съм влязъл в този живот, казва актьорът и режисьор на 70-ия си юбилей Младите днес са одухотворени. Няма да го нарека революция, но чувстват

>