Победителят Мартин от "Игри на волята": В новия сезон ще има доста конфликти

07.09.2025 10:50
Мартин Кънев. КАДЪР: NOVA

Първият епизод от новия сезон на "Игри на волята" беше много интересен, визитките на участниците са много колоритни, разкри пред Нова тв победителят от сезон 6 - IT специалистът Мартин Кънев, ден преди официалния старт на сезон 7. 

"Теодор и Гергана са доста пъстри участници, Теодор ми изглежда здрав и добре подготвен човек. Гергана е инфлуенсър, подадали са ми нейни клипове, ще е интересно да видим как ще се справи в социалната игра", коментира Мартин.

"Всяка година игрите се опитват да надградят по сложност, нашия сезон беше концепция от идеи от всичко от предните сезони, сега в 7-и видах нови компоненти от арената", обясни още той.

"Най-много ме впечатли, че хората са една идея по-утвърдени характери. Мисля, че ще има доста конфликти и смятам, че всеки ще си отстоява своето, всички са минали през нещо", отбеляза Мартин.

За визитките на новите участници той разкри: "Аз съдя по себе си, тъй като говорих за победа - имаше хора, които говориха за победа, имаше и такива, които по-скоро са там за удоволствието, за да са известни, което е нещо нормално - все пак е риалити".

"Сега работя онлайн - имам бизнес и се опитвам да се развивам, всичките ми неща да се онлайн. Може би "Игри на волята" ще ми остане много години в сърцето - има една огромна вселена от предаването, която завладява участниците", разказа още Мартин. Той допълни, че с една голяма част от наградата е финансирал бизнеси и инвестиции, а освен това "и малко дарих".

За следващия сезон на "Игри на волята" All Stars Мартин обясни: "Подготвях се, но малко преди битката ми се сецнах, това не беше много благоприятно, но се оправих".

"Мечтата ми е развитие в кариерен план, да се доразвия в онлайн средите".

Други от От страната и света

Огнище на антракс във ферма с биволи в село Черногор

Огнище на антракс е установено във ферма с 28 бивола в силистренското село Черногор, съобщиха от Българската агенция по безопасност на храните (БАБХ). Наличието на заболяването е лабораторно

Румен Радев за Априлското въстание: Благодарение на подвига и саможертвата им днес имаме държава

"Потушаването му и хилядите жертви пораждат вълна от съпричастност в християнския свят. В Русия съдбата на православния български народ се превръща в център на политическите страсти"

Потвърдиха случай на антракс във ферма с биволи в силистренското село Черногор

Огнище на антракс е установено във ферма с 28 бивола в силистренското село Черногор, съобщиха от Българската агенция по безопасност на храните (БАБХ). Наличието на заболяването е лабораторно

Обявиха дарителска кампания за реставрация на черепа на четник от Априлското въстание, изследван по ДНК

Кметството в павликенското село Мусина обяви дарителска кампания за реставрация на черепа на участник в четата на Поп Харитон и Бачо Киро. ДНК експертиза доказа категорично

Почина фотожурналистът Георги Георгиев - Джони

Почина Георги Георгиев - Джони – единственият фотожурналист, дигитализирал над 50 хиляди свои документални снимки, илюстриращи едни от знаковите събития от началото на демократичните промени у нас

>