Майка на 7 деца се съгласила мъж да изнасили 7-месечната й дъщеря за пари

20.07.2025 14:57
Морган Стап СНИМКА: Екс/Indianapolis Metropolitan Police

Майка на седем деца от щата Индиана се съгласила мъж да изнасили невръстната й дъщеря в замяна на пари

32-годишната Морган Стап е обвинена в трафик на деца, след като се предполага, че през ноември 2024 г. е комуникирала с въпросния мъж в приложението снапчат и се е съгласила той да изнасили 7-месечната й дъщеря. 

"Може да я ч*каш за 400 долара. Половината сега, останалите пари след това. Ще ти напиша адреса ми. Живея сама, баща й не е с нас", пише във въпросното съобщение на майката към мъжа. 

Властите получават сигнал за съобщението и скоро след това ФБР намира Стап. 

Пред полицията 32-годишната жена обяснила, че нямала достъп до акаунта си в снапчат, след като телефонът й бил хакнат, пише "Дейли мейл". По-късно обаче тя признала пред социални работници, че е излъгала. 

По време на разследването между 29 октомври и 1 ноември миналата година са открити над 7000 съобщения. В 81 от тях жената предлагала порнографски снимки на дъщерите си, за да може да "купи памперси за тях". 

В съда миналата седмица Стап каза, че не работи и получава помощ от правителството си за децата, както и от родителите си. Като допълнителен доход понякога правила доставки по домовете на хранителни продукти. 

Към момента децата й са отнети, а тя остава в ареста до 15 септември, когато пак ще се гледа мярката й.

Други от От страната и света

Бивш полицай, разследван за лихварство, осъди две съдилища за бавно дело

Софийският окръжен съд (СОС) и Софийският апелативен съд (САС) са осъдени да платят обезщетение за бавно правосъдие на бившия полицай Деян Пенков, който преди шест години е бил осъден на две

Откриха артефакти с вид на културно-исторически ценности в Шуменско (Снимки)

Множество предмети с вид на културно-исторически ценности са намерени и иззети вчера след проверка в частен дом в село Царев брод, обитаван от 64-годишен мъж, съобщават от пресцентъра на полицията

Трайчо Трайков: Все още няма отговор от турска страна за предоговарянето на споразумението с „Боташ”

Все още няма отговор от турска страна за предоговарянето на споразумението с „Боташ". Това стана ясно от служебния министър на енергетиката Трайчо Трайков в предаването „Твоят ден" по NOVA NEWS

ГЕРБ: Приемаме решението на Живко Тодоров да се оттегли като личен акт на отговорност

"Приемаме решението на Живко Тодоров като личен акт на отговорност. Той е един от най-успешните кметове на ГЕРБ и в съвместната ни работа сме направили много за Стара Загора"

Андрей Гюров: Има наказателна акция срещу Кандев

В ход е позорен опит за реванш! След като спряхме похищенията срещу демокрацията, след като хванахме милиони евро, преди да се превърнат в атака срещу изборите

>