Диагноза принуждава актрисата Ирена Милянкова, майка на 6 деца, да преосмисли ролите в живота
Сега редовно ходи с Ирен Кривошиева на литургии всяка неделя
"Повече от 20 години съм в детските градини с моите деца, но най-малката ми дъщеря приключи със забавачката тази пролет и този дълъг период от живота ми вече свърши".
Това сподели с усмивка актрисата Ирена Милянкова, която е родител на 6 деца.
"Трудно е да се грижиш за бебе и за тийнейджър, но трудностите зависят от всяко дете, защото, когато се роди моето пето дете - Виктория, която е изключително темпераментна, представите ми, че мога да се справям с отглеждането на дете, бяха разбити и веднага спрях да давам съвети на младите майки", през смях разказва актрисата, която от няколко години преподава и в училище за глухонеми деца.
Тя сподели, че цял живот се е отъждествявала като майка, но диагноза, при която й отстраняват матката, я кара да преосмисли ролите в живота си.
"Аз съм в дългосрочен болничен и сега търся новата си роля, но като цяло прекарвам времето с децата и кучетата си", сподели още Милянкова.
"Ролята ми във филма "Не затваряй очи" разказва за живота на самотна майка, която се бори със страшна диагноза и тя ни учи как рано или късно всеки от нас се обръща Бога", настоява още актрисата.
Тя не крие, че не смее да дава съвети на двойки, защото със своя горчив опит от две неуспешни връзки все още има на какво да се учи самата тя.
"След ролята си в "Не затваряй очи" повече се доближих до Бога и всяка неделя ходя с Ирен Кривошиева и нейния прекрасен съпруг на литургия", сподели още актрисата.