Бритни Спиърс запали цигара по време на полет, ядоса се, че я докладвали на властите

28.05.2025 10:31
Бритни Спиърс КАДЪР: Инстаграм/britneyspears_._

Певицата Бритни Спиърс отново влезе в заглавията на американските таблоиди със скандал. Този път Спиърс беше хваната да пуши по време на полет, което е нарушение на закона в САЩ.

43-годишната звезда коментира скандала от 22 май в инстаграм профила си.

Спиърс запалила цигара като веднага била помолена от стюардесите на борда да я изгаси. Тя го направила веднага, а след като слязла от самолета била и официално предупредена от властите, пише сп. People.

От авиационния оператор JSX не са коментирали официално случката.

Ден след инцидента обаче изпълнителката на „Toxic" разказа своята гледна точка за събитията, споделяйки видеоклип от полета.

„Всъщност е невероятно смешно! В някои самолети, в които съм била, не можеш да пушиш, но този беше различен, защото поставките за чаши и напитки бяха от външната страна на седалката", пише тя.

Певицата сподели, че е пила водка на борда и споделила на приятелите си, че има нужда от цигара.

„Мой приятел сложи цигара в устата ми и я запали. Аз си казах: О, това явно е самолет, в който можеш да пушиш!", пише в обяснението си тя.

Спиърс все пак се извини за поведението си и написа, че според нея предупреждението от властите на летището е било "малко прекалено". Тя също така отправи няколко обвинения конкретно към една от стюардесите, като я описа като „странна" и заяви, че е „навлязла" в личното й пространство.

„Много се извинявам на всички, които съм обидила, но така или иначе стюардесите винаги ме слагат в задната част на самолета. Мислех, че служителите на летището ме чакат на излизане, за да ме поздравят", пише тя.

„Стюардесата извика длъжностни лица, защото съм пушила цигара. И ме злепостави, но тя не ме хареса в момента, в който се качих в самолета!", продължава певицата. „Първите 20 минути в самолета нямаше никой и тя не ми позволи да стана от мястото си, исках да се изправя! Тя се държеше толкова странно. Не ми харесваше как ми слагаше колана и навлизаше в пространството ми."

Спиърс е пътувала с охраната си от Кабо Сан Лукас, Мексико, до Лос Анджелис.

Според източници на списание People това не е първото предупреждение към певицата. "Тя често не спазва правилата по време на полети", казва източникът.

Други от Възход и падение

D2 (с Дичо) събра хитовете си за 25 г. в двоен винил

Група D2 за първи път пуска плоча, а в нея събира най-големите си хитове от своята дългогодишна история. Всъщност изданието ще е двоен колекционерски винил и е запис на големия концерт

Накъде с децата през уикенда (24 и 25 януари)

Ето няколко идеи къде да заведете децата този уикенд. 24 януари, 10,30 ч Национален археологически музей "Игрите и играчките в древността" С какви играчки са си играели децата през Праисторията и

Диана Добрева поставя “Малката Англия" в Народния театър

Режисьорката Диана Добрева режисира “Малката Англия” в Народния театър “Иван Вазов”. Действието се развива в бурния междувоенен период на Гърция (1930 – 1945) и проследява съдбите на четирима герои

Джонатан Рой пее в София на 31 януари

Канадската звезда с впечатляващ глас Джонатан Рой се връща в България, за да направи втория си концерт пред нашата публика. В стрийминг платформите песните му имат над 450 милиона гледания

Народна песен влезе в електронно парче и набра 12 млн. гледания

Народната песен “Грозданка” влезе в електронно парче и се превърна в истинска сензация в музикалните платформи, набирайки 12 милиона гледания. Идеята фолклорното изпълнение да бъде представено по нов

>