Конфискуваха наркотици и везни от дома на трима в Шумен

28.03.2025 11:52 Галина Ганева
Арест. СНИМКА: Пиксабей

Трима са задържани при проведена полицейска акция за противодействие на престъпления с наркотични вещества в Шумен, съобщиха от ОД на МВР.

Около 12:00 часа, вчера служители на РУ - Шумен претърсили дома на 21-годишен шуменец на ул. Дедеагач" след подаден сигнал. Намерени и иззети са около 155 грама суха маса и около 4 грама кристали, които по данни на младия мъж са марихуана и метамфетамин. Намерени са още две електронни везни и три броя гриндери. Образувано е досъдебно производство, което ще изясни дали мъжът е търгувал с наркотиците.

Вчера около 11:15 часа служители на РУ - Шумен са задържали 31-годишен мъж и 24-годишна жена от града. При извършено претърсване в апартамент на ул. „Цар Освободител" са намерени и иззети електронна везна, гриндер и съд с течност, която ще бъде изследвана.. Образувано е досъдебно производство.

Разследването по двата случая продължава.

Други от От страната и света

Кола се запали на централен булевард в Търговище

Лек автомобил се е запалил на бул. „Митрополит Андрей“ в центъра на Търговище. Инцидентът е станал в района на Младежкия дом в областния град, съобщи БТА

Жена, родила 2 деца на Картофа, и синът на Светльо - главсек на МВР, разменяли коли в кантората на съпругата на Бойко Рашков (Обзор)

Връзката между Ина Ангелова и Кристиан Лазаров - дете на Светлозар Лазаров, видяха от Антикорупционния фонд  Пръв Георги Кандев заговори за отношения между Юлиян Янков

Дясна партия с “Демократична България” ще затвори ПП в 6-7% – не го иска, вместо това допусна 2 групи в парламента (Обзор)

За единен кандидат за президент Денков публично назова премиера Гюров Вместо за сливане в единна политическа формация на “Продължаваме промяната”, “Да, България” и “Демократи за силна България”

1 527 000 работят за заплати, които не им стигат да живеят нормално (Графика, обзор)

329 евро на месец са нужни за храна на един работещ България е на първо място в ЕС по ръст на реалните доходи с впечатляващо увеличение от 37,4%, а Франция

In memoriam: Талантливият вестникар Ивайло Данаилов, който превеждаше Кисинджър

Един добър човек си отиде на 67 г., беше запомнящо се перо в "168 часа" На 67 години в неделя почина Ивайло Данаилов, талантлив журналист и преводач. Новината за кончината му съобщи в емоционален

>