Със специална прожекция на "Никога не е просто секс" Саня Борисова празнува месеца на жените

07.03.2025 21:56
Саня Борисова
Саня Борисова, Елеонора Иванова, Елена Петрова, Рая Пеева

Лентата разказва за съвременната жена, която дерзае в търсене на себе си, на истинността, независимата сила и любовта

Дебютният филм на Саня Борисова, в който тя е режисьор и сценарист - "Никога не е просто секс", има специална прожекция на 15 март в столичен мол. Тя е посветена на празника на жените. За лентата Борисова разказва, че можем да видим съвременното отношение и поведение спрямо секса и интимността, без осъждане, с много смях, разбиране, самоирония и най-вече осъзнатост.

В ролите влизат самата Саня Борисова, Елеонора Иванова, Елена Петрова, Рая Пеева, Иво Аръков, Кирил Недков, Башар Рахал, Веселин Калановски, Ники Илиев и Свевжен Младенов. 

"Никога не е просто секс" е филм, който представя съвременната жена през образите на основните четири архетипa в търсене на своята сила, сексуалност, независимост, освобождаване от предразсъдъци и ограничения. Това е комедия за женската еманципация, чийто сюжет е изграден чрез ирония, сарказъм и умерена доза дързост и разказва за четири жени, напълно различни една от друга, но с абсолютно различни характери, интереси, морал и бит.

Други от Възход и падение

Забелязаха Травис Келси с внучката на Тръмп, след като дядо й обяви, че мрази Тейлър Суифт

Травис Келси беше забелязан да разговаря с Кай Тръмп, внучката на президента на САЩ Доналд Тръмп, по време на голф събитие във вторник в "Палм Бийч Гардънс"

Сара Фъргюсън остана бездомна покрай случая "Епстийн"

Сара Фъргюсън на практика е останала без постоянен дом и в момента нощува при приятели, твърди източник пред Page Six. Бившата съпруга на принц Андрю е била принудена да се раздели с дома си във

Кристина Апългейт гладувала, докато снимала „Женени с деца“

Кристина Апългейт се е измъчвала с гладуване в продължение на години, докато е участвала в сериала „Женени с деца", пише "Пейдж Сикс". Актрисата, която изигра ролята на непокорната тийнейджърка Кели

Накъде с децата през уикенда (7-8 март)

Ето няколко идеи къде да заведете децата този уикенд в

Проф. Георги Вълчев с кауза да издигне авторитета на Алма матер

Студентите познават проф. Георги Вълчев като културолог, но и като един от сериозните изследователи на културата на Българското възраждане. Именно заради историческия си опит ректорът на Софийския

>