Кендрик Ламар и Сиза отново са на първо място на класацията "Билборд" за сингли

04.03.2025 20:51
Кендрик Ламар и Сиза Снимка: Twitter/@KendrickChart

Кендрик Ламар и Сиза оглавяват класацията на "Билборд" за сингли с Luther за втора поредна седмица. Това съобщи изданието на сайта си.

Миналата седмица песента стана шестият хит No 1 на Ламар и третият на Сиза в класацията "Хот 100".

Освен Luther Ламар има още три песни в топ 10 на класацията "Хот 100" на "Билборд", пише БТА . Not Like Us е на трето място, TV Off с Лефти Гънплей е на четвърто, а Squabble Up е на 10-о. 

На второ място в класацията на "Билборд" за сингли е Die With a Smile на Лейди Гага и Бруно Марс. Песента се изкачи с една позиция спрямо миналата седмица, след като пет непоследователни седмици беше начело. 

A Bar Song (Tipsy) на Шабузи зае пето място, като се изкачи с четири позиции спрямо миналата седмица. 

На шесто място е APT. на Розе и Бруно Марс. 

Други от Възход и падение

Митрополит Антоний 13 г. вече служи неуморно и е обичан от миряни и духовници

Днес 48-и рожден ден отбелязва Западно- и Средноевропейският митрополит Антоний. Владиката обаче празнува и имен ден, което е по-важно за всеки духовник

На 17 януари рожден ден имат

Антоний, Западно- и Средноевропейски митрополит Георги Клисурски, заместник-кмет по финанси и здравеопазване на София, бивш зам.-министър на финансите Д-р Гергана Лазарова

Калин Врачански и Тончо Токмакчиев като антични скулптури за “Божествена комедия”

Лилия Абаджиева поставя за първи път у нас творбата на Данте като театрален спектакъл Калин Врачански и Тончо Токмакчиев досущ като антични скулптури изгряха на плаката за “Божествена комедия”

Корнелия Нинова танцува с младеж

Бившият лидер на БСП Корнелия Нинова иизвъртя танц с 23-годишен активист от ръководството на "Непокорна България". Това е Атанас Щилянов, а танцът в офиса на усмипнатата Нинова е по повод рождения му

Вижте как изглежда новата Лара Крофт

Първата снимка на актрисата Софи Търнър в предстоящата ѝ роля като Лара Крофт вече е факт. На нея актрисата е с характерните за героинята къси панталони и топ

>