Актьорът Джийн Хекман и съпругата му са открити мъртви в дома им

27.02.2025 10:27
Холивудската звезда Джийн Хекман и съпругата му са открити мъртви в дома им в Санта Фе.

Легендарната холивудска звезда Джийн Хекман и съпругата му Бетси Аракава са били открити мъртви в дома им в Санта Фе.

Двойката, която е заедно от 1991 г., е намерена заедно с кучето им. Местните медии съобщават, че няма подозрения за престъпление, пише "Дейли мейл".

Шерифът на окръг Санта Фе Адан Мендоса не посочи причината за смъртта, нито каза кога може да е починала двойката, когато бе попитан от местните медии.

В края на януари Хекман навърши 95 години. Роден в Калифорния на 30 януари 1930 г., актьорът е постъпил в армията, след като е излъгал за възрастта си на 16 години, и е служил четири години и половина.

След като се завръща в Калифорния, той решава да се занимава с актьорско майсторство, след като за кратко живее в Ню Йорк.

Хекман е двукратен носител на "Оскар", а съпругата му е популярен пианист.

Други от От страната и света

Тръмп се закани да удари Иран много жестоко още днес

Президентът на САЩ Доналд Тръмп предупреди, че Иран „ще бъде ударен много тежко" днес, след като летището в Дубай беше евакуирано заради атака с ирански дрон

62 души са загинали при катастрофи от началото на годината в страната

През изминалото денонощие 31 души са ранени при пътнотранспортни произшествия, няма загинали, съобщават от МВР на сайта си. Общо 23 са пътните произшествия за изминалото денонощие, предава БТА

Чужденецът, обвинен в опит да пренесе в Турция 46 кг марихуана, остава в ареста

Окръжният съд в Хасково постанови постоянна мярка за неотклонение „задържане под стража" на 61-годишния Микуш Схала, обвинен в опит за контрабанда на 45

Вой на сирени за въздушна тревога и взривове огласиха Йерусалим

Взривове отекнаха тази сутрин в Йерусалим, след като в града зазвучаха сирени за въздушна тревога, съобщиха журналисти на Франс прес на място. В небето над този важен за евреи и мюсюлмани град се

Националният фолклорен конкурс „Дунавски славеи" събра в Русе младия елит на народната музика

Над 800 млади певци и инструменталисти от цялата страна пристигнаха в Русе за 18-ото издание на Националния фолклорен конкурс за изпълнители на народна музика „Дунавски славеи"

>