Бед Бъни държи челната си позицията в класацията на "Билборд" за албуми

03.02.2025 18:53
Бед Бъни СНИМКА: instagram/badbunnypr

Бед Бъни за трета поредна седмица е начело в класацията на "Билборд" за албуми, съобщи сайтът на изданието. 

Пуерториканската звезда на регетона запазва първенството си с албума Debi Tirar Mas Fotos, от който за едноседмичния период на отчитане са продадени 117 000 еквивалентни единици.

Debi Tirar Mas Fotos е шестият студиен албум на Бед Бъни и четвъртият, с който изпълнителят оглавява класацията "Билборд 200". С албума си Un Verano Sin Ti, издаден през 2022 г., пуерториканецът прекара 13 непоследователни седмици на върха в чарта.

Втората позиция в класацията Билборд 200 остава непроменена спрямо предходната седмица и се заема от певицата Сиза с 87 000 продадени единици от SOS.

Трети е рапърът Кендрик Ламар, от чийто албум GNX за едноседмичния период на отчитане са продадени 60 000 еквивалентни единици, пише БТА. 

На четвърто място в класацията на "Билборд" за албуми е певецът и автор на песни Теди Суимс с I've Tried Everything But Therapy (Part 2), за когото това е най-високото класиране в чарта и първото в Топ 10. От албума на Суимс са продадени 50 000 еквивалентни единици.

Челната петица се допълва от кънтри певеца Морган Уолън с 41 000 продадени еквивалентни единици от One Thing at a Time. 

В Топ 10 на албумната класация Билборд 200 намират място още Сабрина Карпентър с Short n' Sweet, Кейн Браун с The High Road, Грейси Ейбрамс с The Secret of Us, рапърът Сентръл Сий с Can't Rush Greatness и Били Айлиш с Hit Me Hard and Soft. 

Други от Възход и падение

„Атлас на вселената", копродукция между Румъния и България, представят на „Берлинале"

Световната премиера на детския филм „Атлас на Вселена", копродукция между Румъния и България, ще бъде на кинофестивала „Берлинале", съобщи изданието „Скрийн дейли"

Повече от 8,7 милиона зрители гледаха наградите „Златен глобус"

Аудитория от 8,7 милиона зрители е гледала церемонията за връчването на филмовите награди „Златен глобус" в неделя, показват данните на рейтинговата агенция Nielsen, предадоха Асошиейтед прес и АФП

Накъде с децата през уикенда (17-18 януари)

Ето няколко идеи къде да заведете децата в София този уикенд. 17 януари, 11 ч Театър "Възраждане" "Макс и Мориц" Представлението е по едноименните разкази за деца на Вилхелм Буш и е с музика

Hermes следи адреси и профили на всеки, който иска емблематичната чанта Birkin

Чантата Birkin е сред най-желаните модни аксесоари в света, а френската модна къща Hermès прилага крайни мерки, за да гарантира, че тя попада само в „подходящи" ръце

Православен календар за 15 януари, вижте кой има имен ден

Преп. Гавриил Лесновски, Прохор Пшински, Павел Тивейски и Йоан Колибар Преп. Гавриил Лесновски е един от тримата велики последователи на св. Иван Рилски

>