Пеевски: Новият свят започва своето ново начало с встъпването в длъжност на Тръмп

20.01.2025 16:44
Делян Пеевски СНИМКА: Пресцентър на ДПС

С новия американски президент свършва времето на соросоидите в България, казва лидерът на ДПС–НН

Новият свят започва своето ново начало с встъпването в длъжност на новия американски президент Доналд Тръмп. Този исторически скок на цивилизацията трябва да намери своята опора и хоризонт в света и Европа, а за нас е особено важно да намери своите измерения в България. Това заяви лидерът на ДПС и ПГ на ДПС-"Ново начало" Делян Пеевски.

"България, свободна от соросоиди и техните мрежи, от зависими и манипулиращи НПО-та, от фалшиви антикорупционери, обслужващи олигарси, прокопиевистки медии и лъжесоциолози и анализатори от хранилката на соросоидните фондации, партийни проекти, инженерствани в офиси на същите НПО-та. Тяхното време свърши. Сорос и неговият наместник в България Иво Прокопиев са вече токсичен отпадък. Дори и да се опитат да се пребоядисат като истински безпринципни страхливци, трябват да помнят, че нищо и никой не е забравен. Всичко се помни и ще се напомня безпощадно. Утрешният ден, от който толкова се страхуваха настъпи", се казва още в позицията на Пеевски, разпространена от пресцентъра на ДПС до медиите.

"България има шанса за своето ново начало и аз няма да се поколебая да бъда лидер и гаранта за това то да се случи - да освободим Родината си от мъртвата хватка на соросоидната хидра. България трябва да има своето ново начало на държава на хората и за хората. На страната, в която на почит са традиционните семейни ценности и патриотичен национален дух", казва лидерът на ДПС.

"Ще защитавам, отстоявам и настоявам политиката да се прави в унисон с националния интерес и напомням и на всички партии, които искат да останат на политическата сцена, че  трябва да изберат за какво са призвани. Тези, които не усещат пулса на времето, отиват на бунището на историята. А с тези, които са готови да бъдат на висотата на историята и в името на бъдещето ще работим за една просперираща България, с ключова роля за развитието на Югоизточна Европа и реализиран потенциал да участва в моделирането на новите международни отношения на Света на 21-ви век", категоричен е Пеевски.

Други от От страната и света

Ерик Дейн си отиде в деня, в който преди 20 г. се появи в “Анатомията на Грей”

Последните думи към дъщерите му: Живейте в настоящето, влюбете се, избирайте приятелите си мъдро 19 февруари 2006. В този ден е излъчен епизодът от втория сезон на сериала “Анатомията на Грей”

Андрей Янкулов кани юристи да изработят критерии за номиниране на позиции в съдебната система

Служебният министър на правосъдието Андрей Янкулов обяви, че ще покани представители на професионалните юридически общности и гражданския сектор на консултации за изработване на критерии за номинации

Експлозии разтърсиха Багдад и Ербил

Експлозии бяха чути тази вечер в иракската столица Багдад и в град Ербил, в Иракски Кюрдистан, съобщиха журналисти от Франс прес. Причината за силните експлозии в Багдад остава неизвестна

Отломки от иранска ракета удариха луксозен небостъргач в Дубай (Видео)

Отломки от иранска ракета, която е била прехваната от ОАЕ, удариха луксозен небостъргач в Дубай, пише "Дейли мейл".  Снимки и видеа в социалните мрежи показват как известната сграда Marina Tower 23

Цицелков: Пия, пуша, не си мълча, не съм удобен

Пия, пуша, не си мълча, не съм удобен, свалям апликации, звезди и каквото мине наоколо. Така започна своя публикация във фейсбук бившият служебен вицепремиер за честни избори Стоил Цицелков

>