Възстановяват движението на градските автобуси по Бетонния мост

19.12.2024 16:01 24 часа Пловдив онлайн
Коли вече се движат по Бетонния мост в Пловдив.

Във връзка с приключване реконструкцията на Бетонния мост, от 20 декември се възстановява движението по автобусите по съоръжението, съобщават от общинското предприятие "Организация и контрол на транспорта".

Рейсовете по линии № 1, 11, 27 и 36 досега се движиха с променени маршрути, тъй като нямаше как да минат по бутнатия мост. От утре те отново ще минават по бул. "Македония" от кръстовището с ул. "Кукуш" до бул. "Христо Ботев". 

По-рано днес кметът на Пловдив Костадин Димитров официално откри Бетонния мост, който беше затворен за движение през юни. 

Други от От Пловдив

Пробация за пловдивчанин, ползвал фалшива книжка за кола

Документът бил представен като официално издаден от компетентните органи на Република Турция на негово име Една година и шест месеца пробация ще трябва да изтърпи мъж от Пловдив

До края на годината свършва ремонтът на старческия дом в Пловдив, хората нямат търпение да се завърнат

Сградата не е обновявана повече от 40 години Жилищната част е боядисана, има нова настилка, дограмата е сменена и баните са ремонтирани Обновлението на старческия дом "Свети Василий Велики" в

Пловдивчанка, измамила 35-има с обещания за заеми при лоша кредитна история, готова да върне парите

Доверявали й се и хора с временни трудови договори и закъсали заради роднини Пловдивчанката Диляна Андреева, измамила 35 души с 8830 лв. с обещания да им уреди банкови заеми при влошена кредитна

50-годишен се хвърли в Гребния канал и се удави - втори смъртен случай за 2 дни

Втори смъртен случай на Гребния канал в Пловдив е регистриран днес в 13,45 часа. Мъж на около 50 години се е хвърлил във водите, потвърдиха от полицията пред "24 часа"

Повдигнаха по-тежко обвинение за убийството на полицейската съпруга в Първомай - с особена жестокост

Ивелин Цветанов бил с депресивно разстройство в ареста, не му давали хапчетата по предписаната схема Прокуратурата е повдигнала ново, по-тежко обвинение на 22-годишния Ивелин Цветанов за убийството

>