Лейди Гага, "Грийн дей", Пост Малоун ще са хедлайнери на "Коачела" през 2025 г.

21.11.2024 18:14
Лейди Гага Снимка: Instagram/ladygaga

Лейди Гага, рок групата „Грийн дей“ и американският рапър Пост Малоун ще бъдат хедлайнери на музикалния фестивал „Коачела“ през април 2025 г., предаде АФП.

 Миси Елиът, Чарли Екс Си Екс, Меган дъ Стелиън и Травис Скот също ще излязат на сцената. 

Изданието на форума през 2025 г. ще се проведе в два поредни уикенда - от 11 до 13 април и от 18 до 20 април. Обявяването на датите и програмата на фестивала толкова рано се случва изключително рядко, отбелязва АФП, цитирана от БТА. 

Посетителите на фестивала ще могат да видят и чуят световноизвестният диригент Густаво Дудамел и неговият Филхармоничен оркестър на Лос Анджелис, преди той да поеме ръководството на Нюйоркската филхармония през 2026 г.

Сред хедлайнерите на „Коачела“ през 2024 г. бяха Лана Дел Рей, Тайлър дъ Криейтър и Доджа Кет. Попзвездата Тейлър Суифт също беше там, но като зрител, припомня АФП.

Други от Възход и падение

Визионерът Александър Димитров не следва, а създава тенденциите

Тези, които познават Александър Димитров, са наясно, че това е визионер, който не следва тенденциите, а ги създава. С аналитичен ум и способност да вдъхновява екипи успя да позиционира “А1 България”

На 20 април рожден ден имат

Александър Димитров, председател на УС и главен изпълнителен директор на А1, член на УС на КРИБ Проф. д-р Петко Чобанов, президент на Бургаския свободен университет Донка Михайлова

"24 часа" превзе и телевизиите (Обзор)

В БНТ Георги Любенов с хартиена шапка, сгъната от юбилейния колекционерски брой В Нова тв Марина Цекова с бяла тениска с хитово заглавие Митьо Маринов коментира кампанията с намигване

Мария Бакалова и Юлиан Вергов пак заедно, водят юбилейния концерт на БГ Радио

Мария Бакалова и Юлиан Вергов, който изиграха дъщеря и баща в игралния филм "Триумф", се събират пак заедно. Те ще бъдат водещи на концерта за 25-годишнината на БГ Радио на 12 юни

Каскадьорът Тодор Лазаров с награда от Индийската национална киноакадемия

Каскадьорът Тодор Лазаров, който през 2018 г. "24 часа" отличи в кампанията си "Достойните българи" заради иновативното му приложение за благотворителност

>