Тони Димитрова към Левон Манукян: Ако си виновен, ще се срамувам заедно с теб

03.10.2024 15:45

Левко, представям си колко си самотен сега!

Така започва публикацията си певицата Тони Димитрова, с която се обръща към диригента Левон Манукян. В началото на седмицата стана ясно, че той  е обвинен в източване на близо 1 млн. лв. от разградския театър, където три месеца временно изпълняваше длъжността на директор.

Съдници много, а приятели малко! И повечето мълчим. Защото мълчанието е безболезнено и по-лесно!Мълчах и аз, защото не знаех какво да кажа. И сега не знам, но ще спра да се самоуважавам ако не напиша това. Благодаря ти за 140-те концерта заедно! Благодаря ти за таланта, чудовищният работохолизъм, за това, че не отблъскваше моите внезапни хрумки на сцената, и участваше в тях,затова, че след дълго дърпане, все пак пя с мен, затова, че много пъти ми даде диригентската си палка за мъничко, и ми показа как се прави, затова, че приемаше с широка усмивка чувството ми за хумор, даже, когато леко прекалявах шегите за прическата ти, оприличавайки те с този или онзи известен човек!!За това, че безброй пъти ми написа и каза, че ме обичаш и вярваш в общата ни работа. За това, че ме запозна с приказните и любими мои хора от Разградската филхармония, които отдавна си ги наричам "моите хора"! За това, че изтегляше от дъските на сцената пропадналите ми токчета, за това, че следеше всяко мое движение и дишаше с мен на всяка песен. Благодаря ти за всичкото това щастие, което преживях 140 пъти!

Пише Тони Димитрова във фейсбук. Публикацията й завършва с: "По горещата тема ще кажа това: ако си виновен, ще се срамувам заедно с теб, но ако се окаже обратното, това ще е 141-то ми щастие!
Знаеш ми телефона!" 

Други от Възход и падение

Кание Уест и Бианка в Маями? Не, Азис и Атижа

Преслава от Тайланд: микрофонът е в почивка, Павел Иванов - на черен плаж в Бали Разходка по улиците на Маями, докато хората около нас снимат и пищят: Кание Уест и Бианка Ченсори

„Страх ме е от смъртта": Валентино Гаравани и сбогуване с последния император на модата

Новината пристигна тихо, но отекна почти моментално по целия свят: Валентино Гаравани почина на 19 януари на 93-годишна възраст в дома си в Рим, или в града

Лепа Брена за двете срещи с Ванга: На първата краката ми се подкосиха, на втората - вече без страх

Певицата Лепа Брена неведнъж е разказвала за срещата си с Баба Ванга, която ѝ предсказала кариерата, създаването на музикалната компания „Гранд продукция" и брака ѝ с „мъж в бяла

“Фондацията” на шест континента - изнесе концерт в Аржентина

“Прелетяхме 15 000 км и сме тук” - така Дони показа, че музикантите от рок рупата “Фондацията” са пристигнали в Аржентина. Шеговито той написа: “Фондацията на шест континента”

Елизабет Хърли доказа: Може да изглеждаш перфектно и на 60 г.

Актрисата и модел Елизабет Хърли за пореден път демонстрира, че дори и на 60 г. една жена може да изглежда като на 30 г. В своя инстаграм тя публикува видео от Малдивите

>