На червено пресичал 33-годишният пешеходец, блъснат на булевард в Пловдив, в болница е

17.09.2024 11:25 24 часа Пловдив онлайн
Линейка е откарала пострадалия в болница. Снимка: Фейсбук/Забелязано в Пловдив - Seen in Plovdiv

Три часа по-късно пешеходец изскочил внезапно на пътното платно. бил ударен от възрастен шофьор

33-годишният пешеходец, ударен на кръстовището на бул. "Христо Ботев" до Стоматологичния факултет, е пресичал на червено, съобщиха от полицията.

Както "24 часа" писа, катастрофата стана вчера следобяд. Около 17,10 ч. мъжът тръгнал да пресича на пешеходната пътека, но при червен сигнал на светофара. Тогава бил блъснат от БМВ с 25-годишен водач. Пострадалият е настанен в болница. 

Три часа по-късно на ул. "Христо Ботев" в Асеновград пешеходец на 41 г. навлязъл внезапно на пътното платно и бил ударен от лек автомобил "Ситроен", управляван от 76-годишен шофьор. 

Минути преди 13 ч. пък на ул. "Въча" в Пловдив работничка на фирма за чистота, на 52 г., била ударена от лек автомобил "Алфа Ромео" при движение на заден ход. Зад волана бил 35-годишен мъж.

И тримата пострадали са настанени в болница с различни травми. Пробите за употреба на алкохол и наркотични вещества на водачите са отрицателни. По случаите се водят досъдебни производства.

Други от От Пловдив

Арестуваха джебчия, два дни крал на коледен базар в Пловдив

Организаторът и един работник го спипали и го предали на униформените Крадец е бил отведен в ареста на пловдивското Четвърто районно управление след двудневни похищения на един от коледните базари в

Пуснаха на свобода срещу 100 000 лв. собственика на болница "Селена" в Пловдив

Не всяка вещ, намираща се на територията на търговско предприятие, става негова собственост, обясни съдия Светослав Узунов и отхвърли тезата на адвокатите му

Собственикът на болница “Селена” в Пловдив: За мен положението е “Крадецът вика: Дръжте крадеца” (Видео)

Николай Йорданов обвини пред съда д-р Ангел Ставрев, че давал ниски заплати на голяма част от лекарите, а приближените му получавали огромни суми с години За мен положението е “Крадецът вика: Дръжте

Доведоха в съда собственика на пловдивската болница, обвинен в кражба на 3 276 269 лева (Видео)

С белезници в пловдивския съд беше доведен собственикът на частната АГ болница "Селена" Николай Йорданов, обвинен в кражбата на 3 276 269 лева. Прокуратурата поиска от магистратите да го оставят зад

2000 лв. глоба договори пловдивчанка, потрошила възрастен велосипедист на кръгово

72-годишният мъж бил със счупена бедрена кост, трудно движил крака си 7-8 месеца Глоба в размер на 2000 лв. ще трябва да плати 56-годишна жена, блъснала възрастен велосипедист на кръговото кръстовище

>