Доган напусна сарая в Росенец, бТВ показа имението

01.09.2024 19:26

Почетният председател на ДПС Ахмед Доган е напуснал резиденцията в Росенец. Това съобщи бТВ, чийто екип беше допуснат вътре от собственика - Данаил Папазов. 

Резиденцията е дворът са пусти, няма ги автомобилите, нито двете кучета, които са охранявали до днес почетния председател на ДПС. Симпатизантите му, които от дни охраняваха сарая до морето също са се разотишли привечер, съобщи бТВ. По-рано те твърдели пред репортер на телевизията, че Ахмед Доган е вътре.

Токът и интернетът в сарая на Ахмед Доган в Росенец са спрени. От разпространените кадри, че вижда, че Доган го няма в имота.

При опит на телевизионният екип да влезе в помещенията обаче те са бири спрени от човек, който се е представил за домакин. 

Други от От страната и света

21 кандидати се отказаха от парламента, Хамид Хамид и Байрам Байрам се връщат

21 кандидати за депутати се отказаха да бъдат избирани за парламента. Те са изпратили заявления до ЦИК. Традиционно почти всички - 19, са от ДПС. Има и по един от "Прогресивна България" и ГЕРБ

Андрей Гюров пристигна на неформална среща на лидерите от ЕС

Премиерът Андрей Гюров пристигна на неформалната среща на държавните и правителствени ръководители на държавите членки на ЕС. Министър-председателят беше посрещнат от президента на Кипър Никос

Военни спецекипи откриха двигател на ПВО ракета на плажа в Слънчев бряг

Специализиран екип от Военноморска база – Бургас изпълни на 22 април задача по обозначаване и унищожаване на предмет, изхвърлен от морето в района на плажа на к. к. „Слънчев бряг"

Унгарската петролна компания МОЛ ще запази рафинерията на сръбската НИС в дългосрочен план

Унгарската петролна компания МОЛ обяви, че ще запази рафинерията в Панчево (Северна Сърбия) в дългосрочен план, ако стане мажоритарен собственик на сръбската петролна компания НИС

ЦИК обяви официално резултатите от изборите: Радев е първи с 31% пред ГЕРБ

ЦИК официално обяви окончателните резултати от изборите на 19 април. Според тях "Прогресивна България" на бившия президент Румен Радев е първа политическа сила с 44

>