Диона след скандалната реклама: Не очаквах хората да реагират така

28.08.2024 15:51
Попфолк певицата Диона показва на последователите си как да шмъркат напитка, наподобяваща кокаин Кадър: Instagram/@diona_alpha

Комисията за защита на потребителите ще наложи глоба до 30 000 лева на фирмата

„Не очаквах хората да го приемат така", това заяви певицата Диона, която предизвика разгорещени реакции в социалните мрежи с видео от инстаграм, в което рекламира енергиен прах. 

Когато я попитали за значението на последната ѝ фраза „доверете се на опита" и дали тя има връзка с наркотиците и нейното задържане, Диона отговори: „Не става въпрос за наркотици, това са глупости. Взела съм си поука и казвам така, както и други колеги, които рекламират подобни продукти."

Комисията за защита на потребителите ще наложи глоба до 30 000 лева на фирмата, разпространяваща енергийния прах. Рекламата предизвика възмущение, защото наподобява прием на наркотични вещества, а Диона е известна с проблеми с кокаин.

Причината за санкцията е липсата на необходимата информация на сайта на търговеца. КЗП е сигнализирала Министерството на здравеопазването за състава на продукта, но все още няма отговор, пише NOVA. Потребителите изразиха недоволство и поискаха постът да бъде свален. В отговор Диона изтри публикацията си, а фирмата закри страницата си в социалната мрежа.

Други от Възход и падение

Честит рожден ден на Георги Кюрпанов!

Днес рожден ден празнува фоторепортерът и оператор в “24 часа” Георги Кюрпанов. Той е винаги там, където се случва нещо важно. С усет към детайла и точния момент Георги разказва истории чрез кадри –

На 17 декември рожден ден имат

Марин Райков, дипломат, бивш служебен премиер Д-р Петър Москов, съосновател и председател на партия “Консервативно обединение на десницата”, бивш министър на здравеопазването Румен Воденичаров

Вместо да изучава театър в Париж, Елин Пелин решава да пише и да не си блъска “главата с подобни дивотии”

Загадката е как от любимец на цар Борис Трети се превърна и в галеник на Георги Димитров Иван Шишманов е министър на народното просвещение от 1903 до 1907 г

Три безмилостни часа в Народния театър с почти античната трагедия на банкери, замогнали се с измама

Черни костюми, 60 черни стола и само една рокля на Духовникова в цвят сьомга в разтърсващия спектакъл "Глембаеви" “Разтърсващо” е най-точното определение за представлението “Глембаеви”

Близо 100 хиляди копия от книгата на Саркози се продадоха за по-малко от седмица

Близо 100 000 екземпляра бяха продадени за по-малко от седмица от книгата на бившия френски президент Никола Саркози, в която той разказва за трите си седмици в затвора след присъдата му по процеса

>