Меле с камъни, бутилки и бомбички между агитките на "Ботев" и Локо преди пловдивското дерби

28.07.2024 20:22 24 часа Пловдив онлайн
Двете агитки са се засекли преди мача. Кадър: Sportal

По непотвърдена информация е пострадал полицай

Фенове на "Ботев" и "Локомотив" са се сбили преди пловдивското дерби. Двете агитки са се засекли на улица "Тодор Влайков", в близост до стадиона на "канарчетата", предаде sportal.

Срещата между двата пловдивски тима започва в 21,15 ч. По-малко от 2 часа преди това запалянковците са се засекли по път за Колежа и започнали да се замерят с бутилки, камъни и бомбички.

Част от колите в района са с изпочупени стъкла. Наложило се е органите на реда да се намесят, за да предотвратят по-сериозни инциденти. По непотвърдена информация в мелето е пострадал полицай.

Други от Футбол

Любо Пенев каца в София днес със самолет от Валтер Папазки

Легендата на ЦСКА и българския футбол Любослав Пенев ще бъде транспортиран от Дрезден в София днес. Това ще се случи с частен самолет, оборудван с медицинска апаратура

Собственикът на ЦСКА прати самолет да прибере Любо Пенев в България

Собственикът на ЦСКА Валтер Папазки е осигурил самолет, който да прибере в България легендарния футболист и треньор Любослав Пенев от Германия, където той отида за лечение на онкологично заболяване

Финансовият благодетел на "Ботев" с нов залп към "Левски": Око-Флекс е наш играч

Финансовият благодетел на "Ботев" (Пловдив) Илиян Филипов обяви, че Армстронг Око-Флекс все още с действащ договор с тима. Думите му идват на фона на това

"Ботев" (Пд) купи бразилско крило с гол срещу "Лудогорец"

"Ботев" (Пд) подсили нападението си с Педро Игор. „Жълто-черните" заплатиха трансферна сума на "Динамо" (Минск) за правата на играча, обявиха от "жълто-черния" клуб

Германски защитник подписа с "Ботев" (Пд)

Браян-Антони Хайн е първото ново попълнение в зимната селекция на "Ботев" (Пд), съобщиха от клуба. 24-годишният краен защитник парафира днес своя контракт с „жълто-черните"

>