Иван Лечев с първо внуче - зодия Раче и мъжко момче като него

25.06.2024 01:00 Калина Костова
Иван Лечев със сина си Иван Лечев-младши СНИМКИ: ФЕЙСБУК
Оля Маркес със сина си Иван Лечев-младши и съпругата му Тери на сватбата им.

Натаниел Дийн Маркес Лечев се роди в Лондон, баба му ще го учи да ѝ казва мама Оли

От днес вече съм дядо Иван!

Така легендарният музикант Иван Лечев се похвали, че синът му Иван Лечев-младши и съпругата му Тери Уикет (вече Лечева) са дарили него и Оля Маркес де Кардена с първо внуче.

Момченцето се казва Натаниел Дийн Маркес Лечев, а на бял свят се е появил в неделя вечерта в Централната лондонска болница, разказа пред “24 часа” Оля Маркес. Натаниел, чиято майка е англичанка, тежи 3, 570 кг и както казва дядо му Иван Лечев, е “зодия Раче като мен, мъжко момче”. “В нашия род само момчета се раждат. Много съм щастлив, че дори на Острова той се продължава”, допълни китаристът. 

Гордият татко даже си е взел отпуск по бащинство, който в Англия е месец и половина. Засега на младите родители ще помага майката на Тери. По-късно към тях ще се присъедини и Оля Маркес, която заради многото си ангажименти ще отиде само за два дни до Англия, за да види внука си. Тя обаче държи да не бъде наричана баба, а мама Оли. “В моето семейство думата баба не съществува. Аз ще бъда мама Оли. По традиция всички баби и прабаби в нашето семейство се наричат така”, обясни тя.

Поне един уикенд, в който да направи същото, ще отдели и Иван Лечев. Не крие обаче, че графиците и на двамата са тежки - Оля участва в новия албум на Любо Киров, а той отново ще седне на горещия стол в “Гласът на България”, чиито кастинги започват скоро.

Иван Лечев-младши и съпругата му Тери се венчаха през 2022 г. Двамата вдигнаха две пищни сватби - първата в Англия, където младоженецът живее повече от 15 години, а втората - в красивата градина на замък до Барселона.

Други от Възход и падение

„Страх ме е от смъртта": Валентино Гаравани и сбогуване с последния император на модата

Новината пристигна тихо, но отекна почти моментално по целия свят: Валентино Гаравани почина на 19 януари на 93-годишна възраст в дома си в Рим, или в града

Лепа Брена за двете срещи с Ванга: На първата краката ми се подкосиха, на втората - вече без страх

Певицата Лепа Брена неведнъж е разказвала за срещата си с Баба Ванга, която ѝ предсказала кариерата, създаването на музикалната компания „Гранд продукция" и брака ѝ с „мъж в бяла

“Фондацията” на шест континента - изнесе концерт в Аржентина

“Прелетяхме 15 000 км и сме тук” - така Дони показа, че музикантите от рок рупата “Фондацията” са пристигнали в Аржентина. Шеговито той написа: “Фондацията на шест континента”

Елизабет Хърли доказа: Може да изглеждаш перфектно и на 60 г.

Актрисата и модел Елизабет Хърли за пореден път демонстрира, че дори и на 60 г. една жена може да изглежда като на 30 г. В своя инстаграм тя публикува видео от Малдивите

Аня Пенчева на гости на Зуека в Испания

Актрисата Аня Пенчева е на гости на колегата си Васил Василев-Зуека в Испания. Двамата пуснаха снимка в социалните мрежи. При Зуека, който от три години живее в испанското градче Алтея

>