Жената, убита от приятеля си в Бургас, подавала сигнали срещу него в полицията

21.06.2024 08:16
Жестокото убийство стана в четвъртък в парк "Изгрев" Кадър: Нова тв

Жената, убита от приятеля си в Бургас, е подавала сигнали срещу него в полицията. 

Жестокото убийство стана в четвъртък в парк "Изгрев". 35-годишният мъж пробол с нож във врата жената, с която живеел на семейни начала. По-късно тялото на убиеца е намерено размазано в съседния квартал "Славейков", където скочил от 12-ия етаж на вход 3 в блок 10.

Полицията подозира, че убийството е извършено пред 4-годишното дете на младата жена. Детето било открито в 18 ч. от случаен минувач пред църквата "Света Троица" в парк "Изгрев". Пред униформените обяснило, че майка му и мъжът се скарали и го изоставили. 5 минути по-късно друг гражданин открил безжизненото тяло на майка му зад храма, цялата облята в кръв.

По официална информация от полицията, детето в момента е при бабата – майката на загиналата. Мъжът, с когото жертвата е живеела, не е биологичен баща на детето. Социалните работници ще предприемат действия за бъдещето на детето, а с него ще работи психолог, съобщи Нова тв. 

По случая е образувано досъдебно производство.

Други от От страната и света

ЧСИ предлагат помощ на наследници да откриват имущество на покойни роднини

Голям проблем с установяването какво точно човек е притежавал приживе имало не само у нас, но и в цяла Европа, а неоткритите активи остават за държавата Частните съдебни изпълнители да помагат на

Богдан Богданов, ПП-ДБ: Новият бюджет е на притиснатите в ъгъла, с него искат да останат на власт

Новият бюджет е бюджет на спасението, на притиснатите в ъгъла. С него те казват "Ще махнем всичко, което ви дразни, само ни оставете на власт". Хората видяха

Неосветен е зарязаният танкер край Ахтопол, местните се събраха да видят силуета на кораба

Неосветен е зарязаният съзнателно край Ахтопол танкер, който е бил поразен при украинска атака. Това видя фоторепортерът на "24 часа". От кораба се вижда единствено лек силует

Почина британският археолог, десетилетия разкривал тайните на Никополис ад Иструм

Починал е изследователят на древния римски град Никополис ад Иструм край Велико Търново Андрю Полтър, съобщиха колегите му от Университета в Нотингам. Британският археолог бе ръководител на

Оперираха Здравко от дует "Ритон" след падане от 3-метрова стълба

Оперираха Здравко Желязков от обичания дует "Ритон" след падане от 3-метрова стълба. Това съобщи самият той във фейсбук публикация.  "Мили приятели днес бях опериран в "Софиямед"

>