Закопчаха пиян и дрогиран, потрошил 4 коли след гонка с полицаи в наш град (Снимки)

28.05.2024 09:06 Дима Максимова
Млад шофьор с бърза кола помля 4 коли под Царевец в Търново, след гонка с полицаи. СНИМКИ: ДИМА МАКСИМОВА
Шофьорът не се подчинил и започнала среднощна гонка из Търново.
Колата на беглеца станала неуправляема и той се забил в контейнер на смет и още три паркирани коли в Търново.
Катастрофата в Търново.

Млад шофьор с бърза кола помля 4 коли под Царевец в Търново, след гонка с полицаи. Мъжът се оказал пиян и дрогиран, а в колата му е открит амфетамин. 

Екшънът се разиграл между 2 и 3 часа след полунощ, когато патрул забелязал съмнително движещ се автомобил. Опитали да го спрат, но шофьорът не се подчинил и започнала среднощна  гонка. В старата част на града  в опита да бъде спрян се включил и втори полицейски екип, използвани били и шипове. 

След като гумите били напукани, колата на беглеца станала неуправляема и той се забил в контейнер на смет и още три паркирани коли. Причинени са сериозни материални щети. 

При проверка на водача се оказало, че той е пиян и дрогиран, предстои от Районната прокуратура да му повдигнат обвинение. 

Други от От страната и света

Сливенски свещеник е низвергнат заради молитви на съвременен български език

Една от най-ярките и противоречиви фигури в Сливенската епархия през последната година – иконом Иван Янков Иванов, вече официално не е свещеник. С решение на Светия синод от 12 февруари 2026 г

Истерията “Петрохан”, или защо совите не са това, което са

Няколко мафии бяха нарочени за убийци на планинските рейнджъри, диванните експерти видяха манипулации на записи и заговор на службите “Кой уби Лора Палмър” и “Совите не са това, което са”

Трима загинаха при пътни инциденти в страната през изминалото денонощие

Трима души са загинали при 20 пътни инцидента в страната през изминалото денонощие, според информацията на сайта на МВР. В катастрофите са ранени 19 души

Рубио: САЩ не се опитват да се откъснат от Европа, а да подновят старата дружба

САЩ не се опитват да се откъснат от Европа, а да вдъхнат нов живот на старото приятелство, заяви държавният секретар Марко Рубио в реч на Мюнхенската конференция по сигурността, съобщи БТА

Сърце на любовта пред Царевец и „Звук и светлина" за 14 февруари във В. Търново

С голямо сърце пред Царевец и прожекция на шоуто „Царевград Търнов – звук и светлина" Велико Търново ще отбележи 14 февруари – Трифон Зарезан и Празник на любовта

>