23-годишен моторист пострада в Пловдив, загубил контрол и се блъснал в бордюр

21.05.2024 12:45 24 часа Пловдив онлайн
СНИМКА: Pixabay

Моторист на 23 г. е пострадал, след като загубил контрол над управялваното от него сузуки в пловдивския квартал "Тракия", съобщиха от полицията.

Инцидентът е станал около 19,30 ч. вчера на ул. "Цар Симеон". Младежът се блъснал в тротоарен бордюр и паднал на пътното платно. Оказана му е медицинска помощ и е освободен за домашно лечение. Алкохолната му проба е отрицателна. 

по-рано вчера друг моторист пострада при катастрофа на бул. "Коматевско шосе". 62-годишен шофьор на лек автомобил "КИА" предприел ляв завой и отнел предимството на водач на 28 г. Мотористът е оставен под лекарско наблюдение в болница.

Други от От Пловдив

Монсеньор Станев към католиците в Пловдив: Не ми носете подаръци, дайте ги на децата в нужда!

Новият предводител на Софийско–Пловдивския диоцез встъпва официално на 7 февруари с тържествена литургия в храма "Свети Лудвиг" Да не му носят лични подаръци на тържествената света литургия на 7

44-годишен дилър влиза в затвора за 14 месеца, спипан с 2 вида наркотици в незаконна къща в Пловдив

Трябва да плати 1278,23 евро глоба Година и 2 месеца при първоначален общ режим ще трябва да излежи 44-годишен дилър, държал два вида наркотици в незаконна жилищна постройка на ул

Подменят оградни пана на важни улици в Пловдив

Започна поетапна подмяна и монтиране на нови оградни пана за повишаване на пътната безопасност на различни невралгични точки в Пловдив. Процесът вече е в ход и обхваща зони с интензивен пешеходен и

Общинските приюти в Пловдив в готовност да приемат бездомници в ледените дни

Заради ниските температури Община Пловдив активира мобилни екипи за подпомагане и настаняване на хора, останали без дом. Действията се осъществяват съвместно със сектор „Общинска полиция"

Потвърдиха условната присъда на бившия районен кмет на Пловдив Ральо Ралев за подкуп от 60 000 лв.

С помагачите Даниела Вълова и Иван Делевски няма да плащат парите в полза на държавата, понеже те са били предоставени от разследващите и после върнати Пловдивският апелативен съд потвърди присъдата

>