Огромна тапа на изхода на София за магистрала „Тракия“

16.05.2024 22:04
Автомагистрала "Тракия"

Огромна тапа се е образувала на изхода на София за автомагистрала „Тракия“. Задръстването започва още от Горубляне в посока Пловдив и е в две колони.

На детелината на магистралата има патрули на полицията, които спират тежкотоварните автомобили. Най-голямо напрежение има около полицейския пункт на Църна маца. 

От МВР съобщиха, че причината за задръстванията е скъсан високоволтов кабел в района на КПП "Църна маца" в посока Бургас, пише bTV.

"С цел безопасност започваме да ограничаваме товарното движение в посока Бургас. Леките автомобили се пропускат през стеснен участък", допълниха от вътрешното министерство. 

Кабелът се е скъсал около 19:30 ч. Движението в едната лента не е спирало. 

Други от От страната и света

За 8-ми март не искат букет, а манифестират за ферари

Опра Уинфри и Илон Мъск вярват в силата на този глобален феномен - как да се фокусирашс мисли за себе си и своите желания У нас последователи са главно жени и вече са над 1

Православен календар за 8 март

Преп. Теофилакт, еп. Никомидийски Св. Теофилакт бил известно време монах в една обител близо до Черно море. Когато при императрица Ирина иконоборческата ерес била осъдена от Седмия вселенски събор

Ерик Дейн си отиде в деня, в който преди 20 г. се появи в “Анатомията на Грей”

Последните думи към дъщерите му: Живейте в настоящето, влюбете се, избирайте приятелите си мъдро 19 февруари 2006. В този ден е излъчен епизодът от втория сезон на сериала “Анатомията на Грей”

Андрей Янкулов кани юристи да изработят критерии за номиниране на позиции в съдебната система

Служебният министър на правосъдието Андрей Янкулов обяви, че ще покани представители на професионалните юридически общности и гражданския сектор на консултации за изработване на критерии за номинации

Експлозии разтърсиха Багдад и Ербил

Експлозии бяха чути тази вечер в иракската столица Багдад и в град Ербил, в Иракски Кюрдистан, съобщиха журналисти от Франс прес. Причината за силните експлозии в Багдад остава неизвестна

>