Принц Хари и Меган промениха фамилното име на децата си

16.02.2024 10:10
Принц Хари и Меган СНИМКА: инстаграм/ sussexroyal

Принц Хари и Меган прибавиха титлата Съсекс като фамилно име за децата си и по този начин да се "обединят" не само като семейство, но и като бранд.

След коронацията на крал Чарлз миналия май 4-годишният Арчи и 2-годишната Лилибет вече биват представяни като Арчи Съсекс и Лилибет Съсекс, а не с фамилията Маунтбатън-Уиндзор, споделя източник пред The ​​Times.

Поредното разкритие за своеволията на Меган и Хари идва на фона на продължаващ спор около ребрандирания уебсайт на херцога и херцогинята Sussex.com. В него е включен и герб, за което критиците твърдят, че е нарушение на обещанието им към покойната кралица Елизабет, след като решиха да се откажат от кралските си задължения.

Източник сподели пред The Times: "Реалността зад новия сайт е много проста - това е обединяващ център за работата, която Хари и Меган вършат и отразява факта, че след коронацията на краля, семейството за първи път има едно и също фамилно име. Това е важно за всяко семейство, защото представлява тяхното обединение и е момент за гордост, предаде dir.bg.

"Междувременно Хари и Меган отлетяха за Канада с частен самолет, за да промотират спортния турнир "Invictus Games". Те кацнаха във Ванкувър за три дни, за да присъстват на събития, свързани със състезанието, основано от принца през 2014 г. за подпомагане на ранени ветерани и действащ военен персонал.

Зимното издание на Invictus Games започва следващия февруари в Уислър и Ванкувър - включващо над 500 състезатели от 20 нации.

Други от Възход и падение

The Weeknd продаде каталога си за 1 млрд. долара, но запазва пълен творчески контрол

Американският рапър The Weeknd сключи сделка за 1 млрд. долара за каталога си, като запазва пълен творчески върху музиката си. Според Variety, артистът с истинско име Абел Тесфайе е финализирал

Честит рожден ден на Георги Кюрпанов!

Днес рожден ден празнува фоторепортерът и оператор в “24 часа” Георги Кюрпанов. Той е винаги там, където се случва нещо важно. С усет към детайла и точния момент Георги разказва истории чрез кадри –

На 17 декември рожден ден имат

Марин Райков, дипломат, бивш служебен премиер Д-р Петър Москов, съосновател и председател на партия “Консервативно обединение на десницата”, бивш министър на здравеопазването Румен Воденичаров

Вместо да изучава театър в Париж, Елин Пелин решава да пише и да не си блъска “главата с подобни дивотии”

Загадката е как от любимец на цар Борис Трети се превърна и в галеник на Георги Димитров Иван Шишманов е министър на народното просвещение от 1903 до 1907 г

Три безмилостни часа в Народния театър с почти античната трагедия на банкери, замогнали се с измама

Черни костюми, 60 черни стола и само една рокля на Духовникова в цвят сьомга в разтърсващия спектакъл "Глембаеви" “Разтърсващо” е най-точното определение за представлението “Глембаеви”

>