Издирват oбирджия, задигнал близо 60 бона и злато от апартамент в Берковица

04.01.2024 16:40
Снимка: МВР

В 21.28 часа снощи на тел. 112 бил подаден сигнал от 46-годишен жител на Берковица за обир. Обадилият се заявил, че кражбата е извършена за времето от 17.30 до 20.30 часа вчера, в обитаваният от него апартамент в града под Ком.

Неизвестен счупил патронника на входната врата, проникнал в жилището му и задигнал сумата от 23 000 евро, 8 000 лв., златен ланец и гривна с общо тегло около 30 грама.

Извършен е оглед на местопроизшествие. Образувано е досъдебно производство и работата по случая продължава районното управление в Берковица.

Други от От страната и света

Песни и благослов за здраве във ВМА

В навечерието на Игнажден, за поредна година, коледарите от Национален фолклорен ансамбъл „Българе" внесоха духа на българската традиция във Военномедицинска академия (ВМА)

Над 1 кг марихуана пипнаха в кола при полицейска проверка край Севлиево

Над килограм марихуана е намерена и иззета при полицейска акция, проведена през вчерашния ден. В района на село Ряховците полицейски екипи от ОДМВР-Габрово и РУ-Севлиево спрели за проверка л.а

Глоби и по 80 часа безвъзмезден труд отнесоха търновски хулигани, вилнели във вход на блок

Двама са наказани с глоби и обществено полезен труд за хулиганство. В сряда около 22,30 ч. в полицейското управление във Велико Търново е получен сигнал за група младежи

Два мъртви коня затрудниха движението по пътя Самоков - София

Два мъртви коня затрудняват движението по пътя Самоков - София на излизане от Самоков в посока столицата, видя репортер на БТА. На място са служители на Аварийното звено към Община Самоков

6000 тона текстил да предали гражданите до октомври, 90% се изхвърля с битовите отпадъци

В България вече съществува реален капацитет за подготовка за повторна употреба и рециклиране на текстил, каза за БТА Сирма Желева, изпълнителен директор на Българската асоциация кръгов текстил (БАКТ)

>