Майката на убития Митко от Цалапица: Очакваме да разберем кой от близките е помагал на Рангел

30.11.2023 07:38
Майката на убития Митко Атанаска Бакалова

"Очакваме да разберем кой от близките му е помагал, все пак Рангел има и приятели, и семейство. Много ми е интересно кой го е подкрепял през тези 4 месеца да се издържа в чужбина. Не е ял, както чухме, от кофата за боклук, нито е спал на улицата. Това означава, че някой и е бил зад него."

Това каза в ефира на Би Ти Ви майката на убития Димитър от Цалапица - Атанаска Бакалова, след като заловиха в Дания Рангел Бизюрев, заподозрения за убийството на 24-годишния й син.

Тя добави още, че по снимката, която й показали на Рангел, го разпознала. "Той е същият, просто понапълнял, не е променил визията си". В най-скоро време очакват да бъде докаран в България.

"Доволни сме, че разбрахме, че поне е жив. Ако е виновен, ще си понесе последствията. Много искам да го видя", каза бабата на Рангел.

"Важно са показанията на Рангел, надявам се в най-скоро време да бъде екстрадиран, . Да се надяваме, че ще си каже истината такава, каквато е", каза още майката на убития Димитър.

Други от Регион

Кметът на Кричим, коалиционен партньор на Румен Радев, се отказа от парламента

Подаде заявление, че не желае да бъде депутат Един от коалиционните партньори на Румен Радев се отказа от мястото си в парламента. Това е Атанас Калчев - лидер на "Движение нашият народ" и кмет на

20-годишен е загиналият край Садово, блъснал го е камион

Младежът излязъл внезапно на пътното платно 20-годишен пловдивчанин е загиналият снощи в катастрофата край Садово, за която "24 часа" вече писа. Според получения след 22,30 ч

Блъснаха пешеходец на главния път край Садово, той почина

Пешеходец е починал, след като е бил ударен от кола край Садово, съобщиха от МВР. Инцидентът е станал около 22,30 часа вчера малко преди разклона за влизане в града

ГЕРБ остана с един мандат в Пловдивска област, Младен Шишков няма да е депутат

Има огорчение, но и облекчение, казва той  Симпатизанти настояват Борисов да се намеси и да оттегли Караянчева като депутат от този регион ГЕРБ остава само с един мандат в Пловдивска област и

Машинистите видели каруца да препуска към релсите край Певците, но било късно и 14-годишен загина

Водачът на талигата видял заобиколил спуснатата бариера Машинистите на пътническия влак, който на 2 юли м. г. блъсна каруца на жп прелеза край карловското село Певците и 14-годишно момче загина

>