Сара Джесика Паркър: Никога няма да си сложа ботокс

26.10.2023 13:15
Сара Джесика Паркър КАДЪР: Инстаграм/sarahjessicaparker

Сара Джесика Паркър заяви в интервю за „The Telegraph“, че никога през живота си няма да си сложи ботокс, тъй като това може да се отрази негативно на работата й.

"Аз съм актриса - трябва да мога да движа веждите си. Трябва да мога да изразявам емоции с мимики и да "общувам" с лицето си". Паркър добави, че на съпруга ѝ Матю Бродерик едва ли ще му хареса, ако тя започне да се бори по този начин с бръчките.

Интересното е, че наскоро актрисата заяви, че не изключва възможността да използва ботокс и не вижда нищо лошо във факта, че жените на възраст се опитват да изглеждат по-млади. Но подчерта, че за нея това все още е отворен въпрос.

Бившата колежка на Паркър, Ким Катрал (Саманта от "Сексът и градът"), изразява противоположната гледна точка: 60-годишната актриса заяви, че ще се бори със стареенето "по всички възможни начини": както с ботокс, така и с хирургическа намеса.

Сара Джесика Паркър каза, че се дразни от въпросите за възрастта й и остаряването, предаде БГНЕС

"Повечето мъже на моята възраст /58 г./, никога не ги питат за това. Ние ставаме всяка сутрин, правим милион различни неща, продължаваме живота си. Просто не разбирам защо се набляга толкова много на мислите за остаряването и възрастта".

Други от Възход и падение

Карлос Насар чака любимия ЦСКА да грабне купата на България по футбол

Само преди няколко седмици Карлос Насар спечели в Батуми четвъртата си европейска титла. Олимпийският и световен шампион и феномен във вдигането на тежести обаче е човек с големи амбиции и ще

На 12 май рожден ден имат

Карлос Насар, олимпийски, световен и европейски шампион по вдигане на тежести, спортист №1 на България за 2025 г. Огнян Траянов, основател, собственик и изпълнителен директор на “ТехноЛогика” Галя

Бива ли го Теди Москов за режисьор, разкрива Димитър Стайков в книга

Когато бях млад режисьор, треперех преди премиера, пулсът ми стигаше до 200. Мислех си - ами ако всички разберат, че не ме бива за тази професия! Така искрен - както и във всичките си спектакли - е

Принцесата на бала - с корсет или ефирна рокля, ефектна за снимки

Моделите са вдъхновени от знаменитостите на червения килим Визиите на момичетата за абитуриентските балове тази година се отдалечават от прекалената показност и навлизат в по-луксозна естетика

Момчетата с по-свободни кройки за абитуриентската вечер

Мъжката мода за празничната вечер за завършване на училище преминава през една от най-силните си трансформации през последните години. Класическият костюм остава в основата на визията

>