Вижте как застреляният Светльо Младенов и негови другари заплашват с палки младеж в София и го обират (Видео)

21.09.2023 17:24 Димитър Мартинов

С две палки бандата на Светльо Младенов заплашва младеж, че ще го набие, а след това го обира. Действието се разиграва на столична спирка. Това става ясно от ексклузивни кадри от наглия грабеж, с които само "24 часа" разполага.

На видеото се вижда как бандитите издебват чакащия на спирка Кристиян. След това първо един от тях го доближава, а другите двама стоят наблизо. Двама са с палки - този до жертвата, и младеж, който дори размахва своето оръжие за заплаха. На кадрите и Светльо Младенов, и Габриел, и Траян са с качулки.

Именно при последното, в нощта срещу понеделник, след като удариха с палка момиче по главата, Младенов бе застрелян. Той тръгнал да бяга, бил предупреден 4 пъти, че ще се стреля, имало и 2 изстрела във въздуха. Светльо обаче не спрял.

Други от От страната и света

Премиерът Гюров търси как да премеси US самолетите от гражданското летище

Премиерът Андрей Гюров търси начин американските самолети да бъдат преместени от гражданското летище в София. Той е поискал анализ за това от военния министър може ли да бъдат прехвърлени другаде

Резитба на опасно дърво затваря временно алея „Лилия" в Русе

Община Русе информира водачите на моторни превозни средства и жителите на Русе, че на 7 март /събота/ от 8:30 до 15 ч. ще бъде затворена за движение алея "Лилия"

Крум Зарков начело на две листи - освен в 24-и МИР в София, ще е и в Бургас

Лидерът на БСП Крум Зарков ще е начело на две листи за изборите на 19 април. Освен в столичния 24-и МИР, той ще е първи и в Бургас. Около това предложение се обединиха социалистите в морския град по

Вятърът е произвел над 13% от електричеството в Европа за последните 24 часа

Делът на електроенергията от вятърни централи в Европа през изминалите 24 часа е 13,6 на сто, сочат данни от днешния бюлетин на платформата WindEurope Power Numbers

Земетресение с магнитуд 4,5 разлюля Анталия

Земетресение с магнитуд 4,5 по скалата на Рихтер е регистрирано тази сутрин в 08:35 ч. местно време (07:35 ч. българско време) в южния турски окръг Анталия, предаде Анадолската агенция

>