Ирина Шейк обърна гръб на приятелите си, за да даде шанс на връзката си с Том Брейди

15.08.2023 14:26
Ирина Шейк Снимка: Инстаграм (irinashayk)

Ирина Шейк е "стеснила кръга си" значително, пише "RadarOnline". Източници пред изданието твърдят, че е решена да даде шанс на Том Брейди, дори ако това означава да скъса връзките с някои от приятелите си.

"Тя се страхува, че слуховете могат да го изплашат", казва информиран пред "Page Six". Шейк дава най-доброто от себе си и наистина "иска това да проработи", по думи на запознатият, който разкри също, че Брейди имал критерии за жена, които тя покривала, както и обратното. "Симпатяга е", допълва източникът.

За Ирина и Том се заговори, че са нещо повече от приятели преди месец, след като бяха засечени в колата да си раздават интимни ласки. Иначе преди Брейди тя имаше връзка с Брадли Купър, от когото има и дете.

Що се отнася до Том - бракът му с Жизел Бюндхен бе финализиран през октомври 2022 г. след 13 години съвместен живот. Тогава Бюндхен каза: "Приоритет винаги са били и ще продължат да бъдат нашите деца, които обичаме с цялото си сърце". И допълни: "Да вземеш такова решение не е лесно, но ние бяхме отделечени един от друг отдавна. И макар да е трудно да преживееш подобно нещо, аз се чувствам благословена за времето, което имахме заедно. Желая на Том само най-доброто".

Според "RadarOnline" двете страни са се опитали да се помирят, преди да се разделят. "Единствената му цел е да си върне семейството", разкриват източници пред изданието.

Бюндхен обаче не е разтревожена от факта, че бившият й продължава напред, въпреки слуховете, че не е доволна от избора му.

Междувременно Брадли Купър имал известни притеснения относно връзката на Ирина с Том, пише Дир.бг.

Други от Възход и падение

В Казанлък избират 58-ата Царица Роза с пищен спектакъл в Дома на културата

Конкурсът за избор на Царица Роза, който ще се състои тази вечер в Дома на културата „Арсенал", ще съчетае красота, младост и дългогодишна традиция. Това каза за БТА заместник-кметът по хуманитарни

Дара: Обичам ви и ще се видим на финала

„Благодаря ви много за цялата подкрепа, която ми се изпрати от България и на всички извън България също. Обичам ви и ще се видим на финала." Това каза по БНТ Дара след като взриви сцената на

Явор Гърдев за първи път води клас по актьорство в НАТФИЗ

Режисьорът Явор Гърдев за първи път ще поеме клас в Националната академия за театрално и филмово изкуство “Кръстьо Сарафов”. Той ще преподава “Актьорство за драматичен театър” на студентите през

След робота “Да Винчи” новата страст на акад. Григор Горчев е телехирургията

70 години навършва бащата на роботизираната хирургия в България академик Григор Горчев. Преди 18 г. той направи първата у нас интервенция с роботизираната система “Да Винчи” на пациентка със

На 15 май рожден ден имат

Акад. д-р Григор Горчев, д.м.н., основател на болница "Света Марина"- Плевен, почетен ректор на МУ - Плевен, член на лигата "Лекарите, на които вярваме" Маргарита Попова

>