Oткриха изчезнал преди 8 години тийнейджър, не умее да общува

04.07.2023 15:54
Рудолф Фариас бил в неизвестност от 6 март 2015 г. СНИМКА: Туитър/ CBSNewsTexas

Мъж от Хюстън, изчезнал като тийнейджър преди повече от осем години, е намерен да спи пред местна църква.

Рудолф Фариас бил в неизвестност от 6 март 2015 г. и е включен в специална брошура с издирвани лица. На 29 юни в полицейското управление в Хюстън било получено обаждане за мъжа.

Не е ясно къде е бил Фариас през годините и официалните лица не предлагат повече подробности за миналото му местонахождение и какво е довело до обаждането, което го е събрало със семейството му, разказа Си Ен Ен.

„Фариас получава грижите, от които се нуждае, за да преодолее травмата си. Той е намерен от добър самарянин, който се е обадил на 911“, коментира неговата майка Джани Сантана в изявление на семейството. По думите ѝ към момента той не може да общува със семейството си.

Във Фариас бил открит предмет, по който било възможно да идентифицират член на семейството му. Така майка му се оказала на мястото, на което той се намирал, предаде bTV. 

Центърът за изчезналите в Тексас не коментира обстоятелствата, при които е намерен мъжът.

„Нашата мисия е да продължим да подкрепяме семействата, чиито близки са изчезнали“, коментира Мелиса Рангел.

Фариас изчезва, докато разхожда двете си кучета в северозападен Хюстън. Тогава е на 17 години. Оттогава досега е нямало следи за местонахождението му.

Разследващите са насрочили интервю с Фариас за сряда. Случаят продължава да се разследва.

Други от От страната и света

Антон Кутев: Очевидно е, че Радев ще се яви на тези избори

„Никога не съм чувал Радев да заявява, че ще променя евроатлантическата ориентация на България. Той е заемал ясна позиция – конфликтът в Украйна трябва да се реши с дипломация, а не с война“

Съпрузи разбират, че са брат и сестра, решават да останат заедно

Жена, която дълги години търсела изчезналата си майка, била шокирана, когато открила, че без да знае, се е омъжила за собствения си брат, пише "Мирър"

Изчистиха 19 нерегламентирани сметища в Кърджали и Хасково

лед осъществен контрол от служители на Регионалната инспекция по околната среда и водите (РИОСВ) в Хасково, през изминалия декември в областите Хасково и Кърджали са изчистени 19 нерегламентирани

Шофьорка удари аварирала кола в Бургаско, пострадаха майка и дете

Дете и майка му пострадаха при пътен инцидент, след като колата им аварирала и била блъсната от друг автомобил, съобщиха от полицията. Катастрофата е станала малко след 7 часа в понеделник на пътя

Тръмп: Няма връщане назад за Гренландия, изключително необходима е на САЩ

Американският президент Доналд Тръмп обяви днес среща по въпросите за Гренландия с "различни страни" в кулоарите на Световния икономически форум в Давос, предаде Франс прес и БТА

>