“Възраждане” сигнализира Гешев за държавна измяна от Кирил Петков и Асен Василев

26.05.2023 12:42 Виктория Бочевска
Костадин Костадинов СНИМКА: Велислав Николов

Може би наблюдаваме зараждането на нов американски проект, посочи Костадинов за изявлението на Радостин Василев

“Възраждане” сигнализира главния прокурор Иван Гешев за държавна измяна от съпредседателите на “Продължаваме промяната” Кирил Петков и Асен Василев. 

Това обяви лидерът на “Възраждане” Костадин Костадинов на брифинг в Народното събрание след представения пред медиите запис от Радостин Василев.

Ще искаме да бъдат повдигнати обвинения на ръководството на ПП-ДБ за държавна измяна, а на ГЕРБ - за цялостно творчество. Днес ще пуснем сигнал до главния прокурор, каза Костадинов. 

Очаквайте подробности!

Други от От страната и света

Ерик Дейн си отиде в деня, в който преди 20 г. се появи в “Анатомията на Грей”

Последните думи към дъщерите му: Живейте в настоящето, влюбете се, избирайте приятелите си мъдро 19 февруари 2006. В този ден е излъчен епизодът от втория сезон на сериала “Анатомията на Грей”

Андрей Янкулов кани юристи да изработят критерии за номиниране на позиции в съдебната система

Служебният министър на правосъдието Андрей Янкулов обяви, че ще покани представители на професионалните юридически общности и гражданския сектор на консултации за изработване на критерии за номинации

Експлозии разтърсиха Багдад и Ербил

Експлозии бяха чути тази вечер в иракската столица Багдад и в град Ербил, в Иракски Кюрдистан, съобщиха журналисти от Франс прес. Причината за силните експлозии в Багдад остава неизвестна

Отломки от иранска ракета удариха луксозен небостъргач в Дубай (Видео)

Отломки от иранска ракета, която е била прехваната от ОАЕ, удариха луксозен небостъргач в Дубай, пише "Дейли мейл".  Снимки и видеа в социалните мрежи показват как известната сграда Marina Tower 23

Цицелков: Пия, пуша, не си мълча, не съм удобен

Пия, пуша, не си мълча, не съм удобен, свалям апликации, звезди и каквото мине наоколо. Така започна своя публикация във фейсбук бившият служебен вицепремиер за честни избори Стоил Цицелков

>