Капитанът на "Манчестър сити" пред трансфер в Турция

21.10.2022 14:29
Илкай Гюндоган е близък с президента на Турция Реджеп Ердоган.

Илкай Гюндоган ще бъде основна трансферна цел на "Галатасарай" през следващата година, твърди английското издание "Сън".

Договорът на капитана на "Манчестър Сити" изтича в края на сезона, а желанието на играча е да играе в Турция, с която е свързан по бащина линия.

Гюндоган бе първият футболист, привлечен от Хосеп Гуардиола в "Сити". Той бе трансфериран за 20.4 милиона лири от "Борусия Дортмунд" през лятото на 2016.

През този сезон германецът има девет мача, два гола и една асистенция за "гражданите".

Други от Спорт

Стефан Стоянов ще води "Ботев"(Пд) до края на сезона

Стефан Стоянов ще води "Ботев" (Пловдив) в оставащите три мача от първенството на Еfbet лига, съобщиха от клуба.  Днес  той направи първа тренировка начело на "канарчетата"

"Ботев" (Пд) играе 2 мача с гръцкия "Арис" в памет на Тоско Бозаджийски

"Ботев" (Пловдив) уреди 2 приятелски срещи с гръцкия гранд "Арис" (Солун). Двата "жълто-черни" отбора ще играят в памет на Тоско Бозаджийски. Големият привърженик на "канарчетата" загина

"Ботев" (Пд) загуби с 1:2 от "Арда" за "сбогом" с Бруно Балтазар

"Арда" победи с 2:1 "Ботев" (Пд) в Кърджали среща от 33-ия кръг на Първа лига. Домакините успяха да обърнат резултата, след като преди почивката изоставаха в резултата

Пловдивчанинът Димитър Кузманов отпадна на квалификациите от турнира "Ролан Гарос"

Димитър Кузманов отпадна в първия кръг на квалификациите на Откритото първенство на Франция по тенис за мъже и жени „Ролан Гарос". Пловдивчанинът отстъпи с 3:6

Бойко Борисов стана шампион по футбол при ветераните, тигрите биха с 5:3 "Ботев" (Снимки)

Воденият от Бойко Борисов тим на "Витоша" (Бистрица) стана шампион на България по футбол при ветераните. Във финалния двубой, игран пред над 1000 зрители на новоизградения стадион в Пловдив

>