Анджелина Джоли се появи по пижама на лондонско летище

02.08.2022 16:45
Факсимиле: Hollywood life

Няма никакво съмнение, че стюардесите, работещи за различните авиокомпании по света, са свикнали редовно да се сблъскват с какви ли не абсурдни ситуации, като голяма част от тях обичайно са свързани с пасажерите, изпълнили седалките в самолета. Всъщност куриозите, случващи се по време на полетите, са толкова много, че със сигурност повечето от жените, грижещи се за комфорта на пътниците, носещи се на около десет хиляди метра над земята, могат да напишат цяла книга за тях.

Независимо обаче колко дебела може да бъде тя, нейните страници като че ли никога няма да бъдат достатъчни, за да поберат всички нелепи събития, разиграли се на борда, тъй като те сякаш нямат край... Точно така, тъкмо когато екипажът на някое летящо превозно средство реши, че е видял достатъчно, за да предвиди всяко обстоятелство, изведнъж се появява Анджелина Джоли, намъкнала... пижама, карайки го да осъзнае, че е в грешка и все още има явления, които могат да го хванат неподготвен, носейки му изненада.

Макар примерът с популярната актриса, даден малко по-горе, да звучи по-скоро като нелепа измислица, отколкото като реален факт, той е самата истина... Съвсем наскоро традиционно ходещите по петите на известните личности папараци издебнаха звездата от "Господарка на злото" на лондонското летище "Heathrow", където я заснеха да пристига в компанията на сина си Пакс, облечена не в друго, а именно в спално облекло. Разбира се, то не е просто какво да е, тъй като е изработено от модна къща "Valentino", но все пак... Изборът ѝ на тоалет със сигурност е повече от нетипичен, всъщност той е направо озадачаващ.

Нека обаче предположим, че въпросната сутрин, стоейки пред разтворения си гардероб, бившата съпруга на Брад Пит се е водила от желанието за комфорт, като именно поради тази причина е решила да сложи копринения комплект с класическа свободна кройка, състоящ се от риза и панталон в шоколадово кафяво с открояващи се бели кантове по ръбовете на джобовете и ревера, който е съчетала с чехли в същия цвят за допълнително удобство.

Въпреки че и в този случай подбора ѝ на дрехи изглежда екстравагантен за начинанието. Цялостната си визия тя е завършила със слънчеви очила от последната колекция на същата марката, създала изброените дотук стоки, озовали се от рафтовете и закачалките на бутиците върху тялото на 47-годишната холивудска знаменитост. Освен тях, през рамо тя носи ръчния си багаж, поместен в черна дамска чанта на "YSL". Ако трябва да калкулираме сумата, която е похарчила за всичко това, то тя се доближава до три хиляди щатски долара, ако не и повече, понеже само чехлите ѝ струват $750, пише life.dir.bg. 

Други от Новина в снимка

"Дете под елхата": Екатерина Грънчарска за трета поредна година участва в традиционния ни конкурс

Настъпи любимото ни време, когато верните ни читатели изпращат снимки на щастливи деца с подаръци и коледни костюмчета до елхата и Дядо Коледа. За трета поредна година в конкурса “Дете под елхата” на

"Дете под елхата": Първа Коледа заедно за 5-месечния Йоан и батко му Коко

Настъпи любимото ни време, когато верните ни читатели изпращат снимки на щастливи деца с подаръци и коледни костюмчета до елхата и Дядо Коледа. За първи път 5-месечният Йоан ще празнува Коледа

Вижте отговора на фотозагадката: Кой е този именик?

Отговорът на фотозагадката от 30 ноември е: Андрей Арнаудов!  Въпросът беше: Кой е този именик? Жокерът беше: Свири на пиано над 10 години, но не с музикалния си талант става едно от

Щрак под елхата! Коледният ни конкурс се завръща

Най-хубавите кадри ще бъдат публикувани на страниците на вестника и в сайта ни 24chasa.bg Остават точно 24 дни до Коледа! А щом настъпи време за красивите коледни елхи

Фотозагадка: Кой е този именик?

Фотозагадката от днес е: Кой е този именик? Жокер: Свири на пиано над 10 години, но не с музикалния си талант става едно от най-разпознаваемите лица на телевизионния "ринг"

>