Венцеслав Стефанов: Пак ще изляза с фланелка на Путин, ако "Славия" вземе Купата

03.03.2022 20:39
Образът на Путин грее върху Венци Стефанов през 2018-а.

Президентът на "Славия" Венцеслав Стефанов заяви, че отборът му заслужено е на полуфиналите за Купата на България. "Белите" спечелиха с 2:1 срещу "Берое" в последния четвъртфинал от турнира.

"Днес е най-великият наш празник, честит празник на всички българи. Заслужавахме победата, имахме повече положения. "Берое" е добър отбор, желая му успех. Нямам предпочитания за съперник на полуфиналите. Тези отбори на полуфиналите са най-добрите в България в момента", коментира Стефанов.

Президентът на "белите" не пропусна и възможността да коментира събитията в Украйна, предаде БТА. Стефанов призна, че е готов отново да излезе с фланелка с лика на руския президент Владимир Путин, както го стори след победата над "Левски" на финала за Купата на страната през 2018 година.

"Ако вземем Купата, пак ще изляза с фланелка на Путин. Руснаците два пъти са идвали тук приятелски, дано дойдат и третия път приятелски, защото ако продължаваме така, може да хванем късата клечка. Какво е станало между Русия и Украйна си е тяхна работа. Те ще си решат проблемите. Когато атовете се ритат, малките да не се завират да не ги боли. Тръгваме с мечката мед да ядем, а тази мечка е опасна", каза Стефанов.

Други от Спорт

Стефан Стоянов ще води "Ботев"(Пд) до края на сезона

Стефан Стоянов ще води "Ботев" (Пловдив) в оставащите три мача от първенството на Еfbet лига, съобщиха от клуба.  Днес  той направи първа тренировка начело на "канарчетата"

"Ботев" (Пд) играе 2 мача с гръцкия "Арис" в памет на Тоско Бозаджийски

"Ботев" (Пловдив) уреди 2 приятелски срещи с гръцкия гранд "Арис" (Солун). Двата "жълто-черни" отбора ще играят в памет на Тоско Бозаджийски. Големият привърженик на "канарчетата" загина

"Ботев" (Пд) загуби с 1:2 от "Арда" за "сбогом" с Бруно Балтазар

"Арда" победи с 2:1 "Ботев" (Пд) в Кърджали среща от 33-ия кръг на Първа лига. Домакините успяха да обърнат резултата, след като преди почивката изоставаха в резултата

Пловдивчанинът Димитър Кузманов отпадна на квалификациите от турнира "Ролан Гарос"

Димитър Кузманов отпадна в първия кръг на квалификациите на Откритото първенство на Франция по тенис за мъже и жени „Ролан Гарос". Пловдивчанинът отстъпи с 3:6

Бойко Борисов стана шампион по футбол при ветераните, тигрите биха с 5:3 "Ботев" (Снимки)

Воденият от Бойко Борисов тим на "Витоша" (Бистрица) стана шампион на България по футбол при ветераните. Във финалния двубой, игран пред над 1000 зрители на новоизградения стадион в Пловдив

>