Рокадата във ВиК-Пловдив - факт, бившият главен инженер сменя Спартак Николов
Рокадата на върха във ВиК-Пловдив е факт, а досегашният директор Спартак Николов е сменен от Огнян Кулишев. Промяната е подадена в Агенцията по вписванията в понеделник, уточниха пред 24plovdiv.bg отлично осведомени.
По думите им водното дружество, през което минават милиони левове, е в сигурни ръце, тъй като новият директор има 25 г. стаж във ВиК-Пловдив. Кулишев е минал през всички нива - от ръководител на район до главен инженер. Той напуска, когато Николов оглави дружеството през 2015 г.
Спартак Николов не отговаря на телефонните обаждания. Преди да застане начело на ВиК, той беше заместник на тогавашния директор Валентин Василев от ГЕРБ. За смяната на Николов се заговори, след като на власт дойде служебното правителство.